pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Magiczna obecność. Księga 2
Tytuł książki:

Magiczna obecność. Księga 2

Autor książki:

Saint Germain

Dane szczegółowe:
Wydawca: CENTRUM
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 404 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788360280492
ISBN: 978-83-6028-049-2
Data: 2010-12-28
40.05  59.00  18.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Magiczna Obecność opisuje dalszą część przygód głównego bohatera - inżyniera górnictwa i studenta teozofii z Wniebowstąpionym Mistrzem Saint Germain, władającym mocami umożliwiającymi mu bezpośredni, natychmiastowy wpływ na matrycę rzeczywistości.
Główny bohater opisuje serię podróży po czasie i przestrzeni, jak i do Ustroni Wielkiego Białego Braterstwa rozmieszczonych w wielu miejscach na całym świecie.
Książka zawiera zarówno bardzo obszerne opisy rzeczywistości w jakiej żyją Mistrzowie, jak i wyjątkowe w swoim rodzaju nauki Saint Germaina oraz innych Mistrzów. Jest to druga z czterech ksiąg tematycznie związanych z Saint Germainem i jego przekazami dotyczącymi Uniwersalnych Zasad Życia, Wszechświata, Miłości, Mocy i Mądrości.

Książka "Magiczna obecność. Księga 2" - Saint Germain - oprawa miękka - Wydawnictwo CENTRUM. Książka posiada 404 stron i została wydana w 2010 r. Cena 40.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: JOANNA A. ; Ocena: 5 pkt.; Data: 2017-11-11
Księga 2 jest kontynuacją 1 ej, ale już rozszerzoną o dalsze opisy Wniebowstąpionego St. Germain, który objawia tajemnice, o których tylko się słyszało, np. o Atlantydzie z opowieści i legend o możliwościach wspaniałego i szczęśliwego życia
Książka jak zwykle wzrusza i otwiera umysł na głębsze i bardziej intensywne życie duchowe wewnętrzne. Polecam dla tych, którzy chcą poznać lepiej siebie i swoje możliwości, by lepiej żyć tu i teraz oraz potem.

Wspaniała książka / przekaz oparty na spisach przekazanych przez Wniebowstąpionego St. Germain. Zachwyca.....

skomentuj opinię/recenzję [+]
Saint Germain - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Terapia duszy - okładka książki
Terapia duszy Joy Manne
Produkty podobne: