pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Made in Kraków

Autor książki:

Przemek Czaja

Dane szczegółowe:
Wydawca: Copernicus Center Press
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 317x237 mm
EAN: 9788378864073
ISBN: 978-83-7886-407-3
Data: 2018-11-19
51.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Album Made in Kraków przedstawia jedno z najpiękniejszych miast Europy w obiektywie znanego fotografa Przemka Czai. Zdjęcia jego rodzinnego miasta zachwycają nowoczesnym ujęciem i niepowtarzalnym klimatem.

Kraków to dla fotografa ogromne wyzwanie. Dziesiątki miejsc, panoram, tysiące detali tętniących życiem ulic, ale także pełne tajemnic ciche zakamarki miasta, z dala od świateł, ukryte przed tłumami turystów. Wydaje się, że wszystko co dotyczy Krakowa zostało już uwiecznione, skadrowane i udokumentowane, dlatego niełatwo jest stworzyć nowy, własny obraz miasta. Zapraszam na strony tej publikacji, gdzie spotkacie mój ukochany Kraków, któremu co jakiś czas staram się podkraść i uwiecznić jego piękno, klimat, tajemnice i rytm.

Przemek Czaja
Przemek Czaja - krakowski fotograf, który w krótkim czasie stworzył własny, niepowtarzalny styl uwieczniania w obiektywie Królewskiego Miasta. Autor jest członkiem wielu międzynarodowych grup fotograficznych, m.in. World in B&W, Black & White Universe, Black & White Photography, This Magazine, Fotografia, a jego prace są często wyróżniane i nagradzane. Zdjęcia Przemka Czai są wykorzystywane do promocji Krakowa i Małopolski, wzbogacając targi turystyczne i wydarzenia kulturalne na świecie. Autorska galeria jego prac mieści się przy ulicy Kanoniczej, jednej z najpiękniejszych ulic Starego Miasta. Fotografie Przemka Czai można oglądać na profilu Facebooka Made in Kraków.

Książka "Made in Kraków" - Przemek Czaja - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Copernicus Center Press. Książka posiada 152 stron i została wydana w 2018 r. Cena 51.35 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.