pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ludwig von Mises - kompendium myśli ekonomicznej

Autor książki:

Eamon Butler

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Globalizacji
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 100 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788376730639
ISBN: 978-83-7673-063-9
Data: 2020-12-18
20.54  22.40  1.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najnowsza książka to kompendium dorobku jednego z największych ekonomistów naszych czasów Ludwiga von Misesa. Autorek książki jest znany ekonomista dr Eamon Butler, dyrektor brytyjskiego Instytutu Adama Smitha. Pierwsze wydanie dzieła miało miejsce w Londynie w 2010 r., jest to więc nowość. Publikacja jest efektem współpracy Instytutu Globalizacji z Institute of Economic Affairs pierwszym instytutem spraw publicznych na świecie, założonym przez innego sławnego ekomistę Fridricha Augusta von Hayeka.
Książka Eamona Butlera jest najbardziej kompetentnym zbiorem myśli Ludwiga von Misesa, a więc pozycją nieocenioną dla studiów z zakresu ekonomii wolnorynkowej mówi dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. Liczymy, że dzięki tej pozycji, w sposób przystępny, przedstawimy Polakom dorobek tego wielkiego ekonomisty dodaje.
Ludwig von Mises był najprawdopodobniej najbardziej wpływowym autorem tworzącym w ramach nurtu, który został zapoczątkowany w XV i XVI w. w Salamance, przez scholastyków dominikańskich i jezuickich () Osiągnięcia Misesa są zadziwiające. Niewielu ludzi jest świadomych faktu, że F.A. von Hayek był socjalistą, dopóki nie zapoznał się z pracą Socialism: An Economic and Sociological Analysis pisze w przedmowie do wydania Dr Butler.

Książka "Ludwig von Mises - kompendium myśli ekonomicznej" - Eamon Butler - oprawa miękka - Wydawnictwo Instytut Globalizacji. Książka posiada 100 stron i została wydana w 2020 r. Cena 20.54 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]