pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Likwidator

Autor książki:

Kim Un-su

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328711983
ISBN: 978-83-2871-198-3
Data: 2019-06-17
35.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najnowsze dzieło autora okrzykniętego koreańskim Henningiem Mankellem to znakomity thriller, którego akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości Seulu, gdzie gildie płatnych zabójców toczą bezwzględną walkę o dominację.

Za każdym morderstwem stoi anonimowy mocodawca - patron. Patroni potajemnie kierują poczynaniami najbardziej bezwzględnych zabójców w mieście, ale uchodzą za postacie z pogranicza fantazji. Kim tak naprawdę są? I co ważniejsze, do czego dążą?
Reseng jest zabójcą. Wychowany przez zrzędliwego likwidatora zwanego Starym Jenotem, dorastał w bibliotece pełniącej funkcję przestępczej centrali. Reseng nigdy nie kwestionował poleceń - dokąd ma się udać i kogo ma zabić. Nie zastanawiał się także, dlaczego jego dom jest pełen książek, których nikt nie czyta. Jednak pewnego dnia odrzuca zawodową dyscyplinę, doprowadzając do katastrofy starannie opracowany plan. A kiedy odkrywa niewiarygodną intrygę, za którą stoi trójka ekscentrycznych kobiet - ekspedientka ze sklepu spożywczego, jej przykuta do wózka inwalidzkiego siostra i zezowata bibliotekarka - musi podjąć decyzję, czy pozostanie pionkiem, czy przejmie kontrolę nad grą.

Książka "Likwidator" - Kim Un-su - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 35.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.