pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Lichotek i Dragodon
książka:

Lichotek i Dragodon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 135 × 207 mm
EAN: 9788308038178
ISBN: 83-08-03817-4
Data: 2006-01-11
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna

Lichotek i Dragodon - Ian Ogilvy - opis książki:

Po mrożących krew w żyłach przygodach na makiecie elektrycznej kolejki, Lichotek Stubbs jest chyba najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Wiedzie mu się wprost znakomicie! Odkąd odzyskał rodziców, wspólnie – jak najlepiej i jak się da najfajniej – nadrabiają stracony czas. Obchodzą nie odbyte urodziny, odwiedzają nie odwiedzone dotąd miejsca, do których należy choćby Wyspa Śmiechów…

Ta sielanka nie może trwać jednak wiecznie. Coś musi się wydarzyć… W radosne życie rodziny Stubbsów wkracza tajemniczy i potężny Dragodon, wraz z całą bandą paskudnych czarno Księżników. Lichotek musi podjąć wyzwanie i zmierzyć się z wrogami oraz własnym, dziecięcym strachem przed mrokiem, deszczem i opustoszałym wesołym miasteczkiem… Wyprawa Lichotka toczy się obłędnym rytmem górskiej kolejki. Tylko dokąd zmierza nasz bohater?

Wspaniała, trochę straszna, a trochę piękna opowieść Ogilvy’ego przypomina klimatem filmy Tima Burtona. A Lichotek narysowany przez Chrisa Moulda ma w sobie coś z Edwarda Nożycorękiego! Kolejne części w przygotowaniu.

Książka „Lichotek i Dragodon” - oprawa miękka - Wydawnictwo Literackie, WL.

Książka posiada 304 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Lichotek i Dragodon"