pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Leki po Dyplomie 2014. Pediatria
Tytuł książki:

Leki po Dyplomie 2014. Pediatria

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 642 s.
Wymiar: 130x195 mm
EAN: 9788364153129
ISBN: 978-83-6415-312-9
Data: 2014-08-20
85.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie Leków po Dyplomie - Pediatria.

dla lekarzy Książka Leki po Dyplomie - Pediatria przeznaczona jest dla lekarzy pediatrów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

informacje o lekach niezbędne w pracy W rozdziale Preparaty zamieszczono informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, umieszczono tu także informacje o szczepionkach stosowanych u dzieci oraz o lekach stosowanych w lecznictwie zamkniętym. W książce znajdą Państwo także informacje o wybranych lekach dostępnych bez recepty, suplementach diety, wyrobach medycznych i kosmetykach, które mogą być stosowane u dzieci, promowanych przez firmy farmaceutyczne.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie - Pediatria preparaty zestawione są w dwóch wykazach - indeksie substancji czynnych i klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Książka "Leki po Dyplomie 2014. Pediatria" - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska. Książka posiada 642 stron i została wydana w 2014 r. Cena 85.03 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne: