pokaz koszyk
autor tytuł  24h
książka -  Kult. Biała księga - Wiesław Weiss

Kult. Biała księga

książka

Wydawca: IN ROCK
Rok wydania:
Oprawa: twarda
Ilość stron: 568 s.
Wymiar: 240x330 mm
EAN: 9788392699125
ISBN: 9788392699125
Data: 2009-11-19
Cena: 19.99 zł
pozycja niedostępna

Opis produktu:

KULT jest bezsprzecznie jednym z największych polskich zespołów, który w ciągu 27 lat, zyskał sobie nie tylko olbrzymie rzesze fanów, ale zarazem uznanie krytyków. Kazik Staszewski, niejednokrotnie zaskakuje niekonwencjonalnymi tekstami. Mimo to pozostaje autorytetem zarówno młodzieży jak i dorosłych.

KULT.BIAŁA KSIĘGA to nie tylko oficjalna książka opowiadająca historię każdej piosenki jednego z największych polskich zespołów, ale zarazem wysokiej klasy album, prezentujący niespełna tysiąc zdjęć, z których większość nie była nigdy dotąd publikowana. Wiesław Weiss przez bardzo długi czas zbierał materiały robiąc wnikliwe wywiady ze wszystkimi osobami, które kiedykolwiek były związane z zespołem. Zawartość każdej płyty analizowana jest, więc, w różnych ujęciach, poprzez pryzmat osób z nią związanych. To pozwala uzyskać czytelnikowi niepowtarzalny, wielowymiarowy, obraz historii KULTU.

Ogrom nowych informacji, przeplecionych faktami, ciekawymi anegdotami i mnóstwem zdjęć, niezwykle przybliżają postać charyzmatycznego Kazika, jak i innych, zarówno obecnych jak i byłych członków zespołu. Ciekawa szata graficzna, jak i wysoka jakość wydania sprawią natomiast, że pozycja ta oprócz swojej unikatowej zawartości będzie stanowiła wyjątkowy element każdej biblioteczki.

Oceń, napisz recenzję/opinię
  Bądź pierwszy - napisz opinię!

Zobacz również inne podobne pozycje dostępne w księgarni:

książka
Wiesław Weiss
Kult. Biała Księga. Czyli wszystko o wszystkich piosenkach
Rok wydania: 2012
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
książka
Paola Saltari
Rolling Stones. 50 lat rocka
Rok wydania: 2011
Oprawa: miękka
książka
Chris Ingham
Metallica
Rok wydania: 2012
Oprawa: miękka
książka

Pearl Jam. Twenty
Rok wydania: 2012
Oprawa: twarda