pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Księga Objawienia

Autor książki:

Joseph Murphy

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376491967
ISBN: 978-83-7649-196-7
Data: 2020-03-11
25.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Książka ta jest zapisem wykładów Josepha Murphy ego wygłoszonych w Los Angeles, Nowym Jorku oraz innych miejscach na świecie na temat wewnętrznego znaczenia Apokalipsy. Istnieje wiele kontrowersji odnośnie do pochodzenia tej niezwykłej księgi biblijnej.
Podstawowe znaczenie Księgi Objawienia czy Apokalipsy jak się ją najczęściej nazywa zostało wyrażone w symbolicznym i alegorycznym języku.
Przeżyjemy teraz radość płynącą z odżywiana się treścią przepięknej Księgi Objawienia, która odrzuca antropomorficzne rozumienie Boga i pięknie przedstawia drogę do Boskiego serca. Wszystkie święte księgi świata ukazują odwieczne prawdy pochodzące od Jednego Boga, Ojca wszechrzeczy. Wszystkie one są świadectwem nieskończonej mądrości Boga, która od wieków przekazywana jest przez głęboko uduchowione osoby.
Gdy jesteśmy wypełnieni wzniosłymi ideałami, gdy podtrzymujemy uniwersalne myśli, drobne rzeczy znikają i zapominamy o wszystkich błahych problemach. Żal, zazdrość, niezgoda i inne uczucia, które wiążą nas z kołem bólu, znikają z przestrzeni naszej świadomości. Nie jesteśmy już dłużej synami ludzkimi, bo staliśmy się dziećmi Boga. Systematycznie praktykowana medytacja w lesie, w domu lub w jakimś innym miejscu sprawia, że twoją duszę ogarnia Boska harmonia. To tak, jakby Boska melodia grana była na strunach twego serca.

Książka "Księga Objawienia" - Joseph Murphy - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.92 zł. Zapraszamy na zakupy!