pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Krasnoludzik. Witaj w domu, Maluszku!

Autor książki:

Iza Wąsik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Norbertinum
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 35 s.
Wymiar: 210x294 mm
EAN: 9788372226129
ISBN: 978-83-7222-612-9
Data: 2018-02-01
27.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W małym, kolorowym domu, całkiem innym niż wszystkie inne, mieszkała zupełnie zwyczajna rodzinka: mama, tata i troje niesfornych, ale bardzo sympatycznych dzieciaków: Kajtek, Tosia i najmłodszy - Krzyś.

Dzieciaki bardzo kochały swój niewielki, kolorowy dom, a najbardziej domek na drzewie, który zbudował im tata, i huśtawkę, na długim, długim sznurze, na której można było huśtać się aż nad ogrodzenie sąsiada.

- Hejże, dzieci, nie tak wysoko, bo ulecicie w kosmos! - krzyczał wtedy pan sąsiad.

- E tam, nic się nie stanie, niech się pan nie boi! - odpowiadał zazwyczaj najstarszy Kajtek.

Ale tego dnia było zupełnie inaczej...

Ta ciepła, rodzinna opowieść, wzbogacona pięknymi ilustracjami Renaty Krześniak, daje dzieciom i dorosłym ogromną radość wspólnej lektury i przeżycia przygód niezwykłego gościa szczęśliwego domu. Serdeczny humor i lekkość pióra pozwoliły Izie Wąsik na stworzenie świata pełnego otwartości, wzajemnego zaufania dorosłych i dzieci, poczucia bliskości i odpowiedzialności, ciekawości i przyjaźni. Krasnoludzik pojawiający się niespodziewanie wywołuje w rodzinie małą rewolucję, a dla dzieci staje się impulsem do odczuwania i przeżycia pogłębionych relacji. Z tą gromadką maluchów i rodziców chce się żyć! Bo przecież w domu zawsze najlepiej...

Książka "Krasnoludzik. Witaj w domu, Maluszku!" - Iza Wąsik - oprawa miękka - Wydawnictwo Norbertinum. Książka posiada 35 stron i została wydana w 2017 r. Cena 27.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.