pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Koncepcja Alter Ego. W poszukiwaniu prawdziwego
Tytuł książki:

Koncepcja Alter Ego. W poszukiwaniu prawdziwego

Autor książki:

Todd Herman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328360273
ISBN: 978-83-2836-027-3
Data: 2020-02-21
35.72  49.00  13.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Koncepcja Alter Ego. W poszukiwaniu prawdziwego - opis książki:

Tylko jedna osoba stoi Ci na drodze do nadzwyczajnych sukcesów, spełnienia marzeń i wyzwolenia drzemiących w Tobie pokładów kreatywności, sił i determinacji. Tą osobą jesteś Ty. Co więcej, tylko jedna osoba może usunąć tę przeszkodę i umożliwić Ci osiągnięcie każdego celu, jaki zechcesz sobie postawić - ona już teraz czeka w Twoim wnętrzu, aż ją oswobodzisz i pozwolisz działać. Być może wyczuwasz w sobie jej istnienie i intuicyjnie zdajesz sobie sprawę, że jesteś w stanie przezwyciężyć zwątpienie, negatywne nastawienie i kompleksy. Możesz znaleźć motywację i stać się najlepszą wersją siebie!
Oto unikalny poradnik, który krok po kroku poprowadzi Cię przez ekscytujący proces odnajdywania i przebudzania Twojego wewnętrznego superbohatera. Kiedy odkryjesz swoją sekretną tożsamość i nauczysz się korzystać z jej supermocy, zauważysz, jak łatwe jest przezwyciężanie trudności, jak świetnie się czujesz, gdy przebojowo osiągasz na pozór nierealne cele, i jak odważnie podejmujesz kolejne wyzwania. Mimo że brzmi to jak garść obietnic bez pokrycia, przekonasz się, że koncepcja Alter Ego jest osiągnięciem naukowym, opartym na wiedzy o psychologii człowieka. Zasady tego rozwiązania zostały tu dokładnie wyjaśnione. Sporo radości przyniesie Ci również czytanie opowieści z życia olimpijczyków, biznesmenów, artystów i... zwykłych ludzi, którym także się udało - właśnie w efekcie odkrycia swojego alter ego!
Dzięki tej książce dowiesz się:
jak działa efekt alter ego
jak skonstruować własne alter ego
czym i w jaki sposób aktywować alter ego
na jakich zasadach zmieniać postrzeganie siebie i świata
na czym polega sześć sposobów myślenia, które wiodą wprost do zwycięstwa
Śmiało! Znajdź swoje alter ego - i sprostaj wyzwaniom!

Książka "Koncepcja Alter Ego. W poszukiwaniu prawdziwego" - Todd Herman - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2020 r. Cena 35.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]