pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym
książka:

Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788377789506
ISBN: 9788377789506
Data: 2015-04-22
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym - opis wydawcy:

Poznaj wyjątkowo skuteczną metodę, która pomoże ci osiągnąć sukces, na jaki zasługujesz, by w końcu zacząć żyć tak, jak pragniesz!
Naukowcy dowiedli, że stres, który wyraża się wewnętrznym lękiem, jest głównym źródłem właściwie wszystkich naszych problemów - zdrowotnych, duchowych, emocjonalnych, a nawet dotyczących określonych sytuacji życiowych. Obezwładniający lęk koduje się w naszych komórkach i właśnie dlatego większość z nas nie jest w stanie zwalczyć niszczącej reakcji stresowej i jej skutków wyłącznie za pomocą silnej woli.

Alexander Loyd w Kodach Sukcesu przedstawia przełomową metodę, za pomocą której i ty możesz przeprogramować się z lęku na miłość, spokój oraz życzliwość na poziomie komórkowym i zapoczątkować naturalną przemianę wewnętrzną, dzięki której osiągniesz sukces. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy stosując odpowiednie techniki, usuniesz negatywne wzorce zachowań zapisane w podświadomości, które determinują twoje obecne postępowanie.

Niezależnie od tego, co ty uznajesz za prawdziwy sukces - bogactwo, karierę zawodową, pozbycie się problemów zdrowotnych czy też zawarcie udanego związku - ta książka pomoże ci osiągnąć go szybko i na dłużej.

Dr Alex Loyd uzyskał doktoraty z medycyny naturopatycznej oraz psychologii. Jest terapeutą i doradcą, a także autorem bestsellerów. W 2001 roku odkrył niezwykłą metodę, którą nazwał Kodami Uzdrawiania, dzięki której można pozbyć się w zasadzie każdego problemu zdrowotnego (począwszy od onkologicznego, skończywszy na psychicznym), emocjonalnego, dotyczącego osiągania sukcesu, jak również życia w szczęśliwym związku. Od tego czasu jego praktyka lekarska stała się jedną z najbardziej znanych na całym świecie.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Masz prawo do bogactwa - okładka książki
Masz prawo do bogactwa Napoleon Hill
Wtorek, 26 Marca 2019 roku.