pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu

Autor książki:

Krzysztof Król

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788328309630
ISBN: 978-83-2830-963-0
Data: 2015-05-06
49.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wznieś się na fali sukcesu!

Czy umiesz szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, po co żyjesz? Co sprawia, że Twoje życie nabiera sensu, kolorów, rozmachu i pełni? Jak często doświadczasz tego uczucia? Założę się, że niezbyt często. Wśród miliardów ludzi na świecie tylko garstka wie, jak osiągnąć szczęście, dbać o harmonijny rozwój i odczuwać osobistą satysfakcję każdego dnia. Z jakichś dziwnych, niewytłumaczalnych powodów zdecydowana większość mieszkańców planety Ziemia wybiera sobie najgorsze scenariusze i uparcie się ich trzyma.

Ale dla Ciebie nadszedł właśnie czas zmiany! Ta książka podpowie Ci, co i jak zrobić, by przełamać strach, pokonać trudności, zwiększyć motywację na rzecz poprawy jakości swojego życia. Kodeks wygranych pomoże Ci wejść na Twój osobisty szczyt! Jego autor od dawna na własnym przykładzie pokazuje, że nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko masz w sobie determinację i odwagę, by spełniać marzenia.

Przejmij odpowiedzialność za swoją przyszłość i nie daj się zepchnąć z drogi do celu! Masz tylko jedno życie, nie pozwól, by ktoś wciąż ściągał Cię w dół! Przejmij stery i cała naprzód w stronę spełnienia!
Odkryj niesamowitą moc programu rozwoju osobistego "Wyzwanie 90dni" - na końcu książki znajdziesz rozdział z ćwiczeniami na 7 dni, a na dołączonej płycie 7 coachingów wideo. Zrób pierwszy krok do wielkiego celu!

Książka "Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu" - Krzysztof Król - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 328 stron i została wydana w 2015 r. Cena 49.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.