pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kodeks cywilny. Komentarz. Księga 1. Część ogólna
Tytuł książki:

Kodeks cywilny. Komentarz. Księga 1. Część ogólna

Dane szczegółowe:
Wydawca: LexisNexis
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 910 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788327805195
ISBN: 978-83-2780-519-5
Data: 2014-03-20
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
Oddajemy do rąk Czytelników pierwsze wydanie komentarza do Kodeksu cywilnego pod redakcją Sędziego Sądu Najwyższego Jacka Gudowskiego. W gronie Autorów znaleźli się znakomici prawnicy z dużym doświadczeniem i imponującym dorobkiem zawodowym i naukowym. Publikacja kontynuuje bogate tradycje komentarza wydawanego od 1995 r. o ugruntowanej pozycji na rynku i cieszącego się ogromnym powodzeniem u Czytelników. Komentarz składa się z czterech tomów, odpowiadających systematyce Kodeksu cywilnego. W bardzo szerokim zakresie wykorzystuje orzeczenia Sądu Najwyższego oraz opracowane do nich glosy. Zawiera obszerne wykazy piśmiennictwa i skorowidze alfabetyczno-rzeczowe.

Komentarz jest adresowany do wszystkich prawników; sędziów wszystkich sądów, powszechnych i administracyjnych, adwokatów, radców prawnych, notariuszy, rzeczników patentowych, prokuratorów, referendarzy sądowych, komorników, doradców podatkowych, naukowców, przedstawicieli władzy ustawodawczej i wykonawczej oraz innych organów państwowych i samorządowych, a także do aplikantów.

Stan prawny na 1 marca 2014 roku.

Książka "Kodeks cywilny. Komentarz. Księga 1. Część ogólna" - Stanisław Dmowski, Stanisław Rudnicki, Roman Trzaskowski - oprawa twarda - Wydawnictwo LexisNexis. Książka posiada 910 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Stanisław Dmowski, Stanisław Rudnicki, Roman Trzaskowski - autor m.in.: