pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kierunki współczesnej promocji zdrowia i prewencji zaburzeń. Profilaktyka...
Tytuł książki:

Kierunki współczesnej promocji zdrowia i prewencji zaburzeń. Profilaktyka XXI wieku. Zagrożenia i wyzwania. Teoria i praktyka

Autor książki:

Patrycja Stawiarska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 159 s.
EAN: 9788380858756
ISBN: 978-83-8085-875-6
Data: 2019-08-01
37.89  42.00  4.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Temat profilaktyki we współczesnym świecie jest niezwykle aktualny. Autorka w sposób wielowymiarowy przedstawia kwestię promocji zdrowia i prewencji zaburzeń w odniesieniu do różnych obszarów funkcjonowania człowieka. Przedstawione i omówione zostały przykłady programów profilaktycznych dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, dla osób zdrowych oraz przejawiających dysfunkcje w różnych obszarach życia i funkcjonowania. W książce zaprezentowano i szczegółowo omówiono interaktywne metody pracy z jednostką i grupami.

Publikacja zainteresuje psychologów, pedagogów oraz innych przedstawicieli nauk humanistycznych o człowieku, stanowi też cenne źródło wiedzy dla studentów psychologii, pedagogiki i innych nauk humanistycznych.

Książka "Kierunki współczesnej promocji zdrowia i prewencji zaburzeń. Profilaktyka XXI wieku. Zagrożenia i wyzwania. Teoria i praktyka" - Patrycja Stawiarska - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 159 stron i została wydana w 2019 r. Cena 37.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie - okładka książki

Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować...

Agnieszka Wielobób, Maciej Wielobób
Psychologia coachingu - okładka książki

Psychologia coachingu

Ho Law, Sara Ireland, Zulfi Hussain