pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Kiedy opadły maski
książka:

Kiedy opadły maski

Dane szczegółowe:
Wydawca: DeReggio
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 424 s.
EAN: 9788395138058
ISBN: 978-83-9513-805-8
Data: 2019-05-28
Cena wydawcy: 45.00 złpozycja niedostępna

Kiedy opadły maski - Philippe De Villiers - opis książki:

Książka Philippe de Villiers to śledztwo historyczno-polityczne na temat prawdziwych fundamentów Unii Europejskiej, które czyta się jak thriller.

Pewnego dnia były minister spraw zagranicznych Francji, który wiedział wszystko o wszystkich, podsunął autorowi niepokojącą myśl: Filipie, wystarczy, że pociągniesz za nić kłamstwa, a wszystko wyjdzie na jaw. Wiele lat później Philippe de Villiers, znakomicie obeznany z europejską polityką i dyskretnie wspierany przez wysokich urzędników z Brukseli oraz świat akademicki, postanowił pociągnąć za nić i opisać to, czego się dowiedział.

Poszukiwania prowadził w różnych zakątkach świata - w Stanfordzie, Berlinie, a nawet Moskwie; wszędzie, gdzie można było znaleźć świeżo odtajnione dokumenty. Archiwa przemówiły, świadcząc przeciwko Unii Europejskiej i jej Ojcom Założycielom. Maski opadły, a wraz z nimi prysły zakłamane mity.

Autor konsekwentnie dokumentuje fakty, takie jak apokryficzne wspomnienia, amerykańska agentura, przepływy dolarowe, wyczyszczone życiorysy i skrywane przynależności, a wreszcie - wielkie zdrady. Założyciele Unii Europejskiej pracowali na rzecz obcych interesów, w dodatku doskonale wiedzieli, co robią. Chcieli Europy bez korzeni, bez duszy, bez ciała. Tej, która stoi dziś przed naszymi oczami, każdego dnia coraz bardziej naga.

Książka „Kiedy opadły maski” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo DeReggio.

Książka posiada 424 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kiedy opadły maski"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kultura krytyki - okładka książki
Kultura krytyki Kevin MacDonald