pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Karmienie piersią w teorii i praktyce. Podręcznik dla doradców i konsultantów...
książka:

Karmienie piersią w teorii i praktyce. Podręcznik dla doradców i konsultantów laktacyjnych oraz położnych, pielęgniarek i lekarzy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medycyna Praktyczna
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 510 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788374305334
ISBN: 978-83-7430-533-4
Data: 2017-10-04
Cena wydawcy: 120.00 złpozycja niedostępna

Karmienie piersią w teorii i praktyce. Podręcznik dla doradców i konsultantów laktacyjnych oraz położnych, pielęgniarek i lekarzy - opis książki:

Podręcznik podsumowuje 20 lat pracy autorów książki z matkami i dziećmi w dziedzinie poradnictwa laktacyjnego oraz ponad 10 lat doświadczeń dydaktycznych zdobytych poprzez prowadzenie kształcenia podyplomowego w zakresie laktacji.

Jest to długo wyczekiwane drugie wydanie pierwszej wyczerpującej monografii w języku polskim poświęconej tematyce karmienia piersią. Podręcznik obejmuje treści kształcenia na III specjalistycznym poziomie wiedzy o laktacji i jest przeznaczony dla osób, które zamierzają uprawiać profesjonalne poradnictwo laktacyjne. Stanowi materiał edukacyjny kursu "Problemy w laktacji" prowadzonego przez Centrum Nauki o Laktacji, przygotowującego kandydatów na Certyfikowanych Doradców Laktacyjnych lub Międzynarodowych Konsultantów Laktacyjnych. Będzie również cennym źródłem praktycznych informacji dla lekarzy, położnych i pielęgniarek opiekujących się matką i dzieckiem w okresie okołoporodowym oraz w pierwszych latach życia.

Podręcznik prezentuje najnowsze wyniki badań oraz rekomendacje w zakresie karmienia piersią, m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, Amerykańskiej Akademii Pediatrii oraz Europejskiego Towarzystwa Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci. Jest zgodny z aktualnymi protokołami leczenia The Academy of Breastfeeding Medicine. Powstał w oparciu o publikacje światowej klasy znawców ludzkiej laktacji - Ruth Lawrence, Jan Riordan, Barbary Wilson-Clay, Marshy Walker, Thomasa Halea, Petera Hartmanna i innych.

Książka „Karmienie piersią w teorii i praktyce. Podręcznik dla doradców i konsultantów laktacyjnych oraz położnych, pielęgniarek i lekarzy” - oprawa twarda - Wydawnictwo Medycyna Praktyczna.

Książka posiada 510 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Karmienie piersią w teorii i praktyce. Podręcznik dla doradców i konsultantów..."