pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Joaquin Chapo Guzman. Król kobiet i narkotyków

Autor książki:

Andrés López López

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381167949
ISBN: 978-83-8116-794-9
Data: 2019-11-29
30.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Historia potężnego i groźnego handlarza narkotyków Joaquína Archivalda Guzmána Loery - słynnego Chapo. Okoliczności jego drugiej i ostatniej ucieczki z więzienia.

Andrés López López prowadzi czytelników w mroczny świat narkobiznesu. Joaquín Chapo Guzmán. Król kobiet i narkotyków to historia, która uchyla rąbka tajemnicy, ukazując, co kryje się za nagłówkami prasowymi.

W mającym ogromną władzę handlarzu narkotyków Joaquínie Archivaldzie Guzmánie Loerze, alias Chapo, trudno rozpoznać ubogiego chłopaka z maleńkiej wioski La Tuna w meksykańskiej prowincji Sinaloa. Przeszedł długą drogę, by stać się jednym z najbogatszych i najpotężniejszych na świecie baronów narkotykowych. Skrajnie niebezpiecznym i przez lata poszukiwanym.

Andrés López López, opowiadając o relacjach Chapo z kobietami, rodziną czy wspólnikami, relacjonując bezwzględne starcia z wrogami i nieustający pościg władz za słynnym capo, tworzy trzymającą w napięciu historię, w której wartka akcja, miłość i przyjaźń splatają się z ambicją, zdradą i podłością.

Książka "Joaquin Chapo Guzman. Król kobiet i narkotyków" - Andrés López López - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.