pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Jej orgazm najpierw. Poradnik dla myślących mężczyzn. Seria: Ciało,...
książka:

Jej orgazm najpierw. Poradnik dla myślących mężczyzn. Seria: Ciało, zmysły, seks

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jacek Santorski
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 238 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788360207628
ISBN: 83-60207-62-3
Data: 2006-11-13
Cena wydawcy: 25.93 złpozycja niedostępna

Jej orgazm najpierw. Poradnik dla myślących mężczyzn. Seria: Ciało, zmysły, seks - Ian Kerner - opis książki:

Od zarania dziejów mężczyźni walczą z własnymi szybkimi reakcjami na seksualne bodźce, by znaleźć sposób na niezawodne doprowadzenie do orgazmu znacznie wolniej reagującej kobiety. Ironicznie mówiąc, odpowiedź czeka na końcu męskiego języka - Jej orgazm najpierw to kompendium wiedzy o technikach seksu oralnego, który jest niezawodnym sposobem na przeprowadzenie kobiety przez cały proces zbliżenia i uszczęśliwienie jej dogłębnym orgazmem. Autor, seksuolog kliniczny i orędownik kobiecej rozkoszy twierdzi, że seks oralny przez długi czas był uważany jedynie za opcjonalny aspekt gry wstępnej, podczas gdy faktycznie powinien stanowić główne danie seksualnego menu. Wychodząc z założenia, że niewielu mężczyzn potrafi odważnie poprosić o pomoc i wskazówki w którymkolwiek aspekcie seksualnego życia, Ian Kerner postanowił zaradzić temu problemowi. Tak powstał poradnik Jej orgazm najpierw, który sprawia, że satysfakcja kobiet przestaje być dla mężczyzn tajemnicą

Książka Jej orgazm najpierw. Poradnik dla myślących mężczyzn. Seria: Ciało, zmysły, seks - oprawa miękka - Wydawnictwo Jacek Santorski.

Książka posiada 238 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jej orgazm najpierw. Poradnik dla myślących mężczyzn. Seria: Ciało,..."