pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jan Sebastian Bach i jego synowie

Autor książki:

Maria Strzykowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: mamiko
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
EAN: 9788365795731
ISBN: 978-83-6579-573-1
Data: 2020-10-22
Cena wydawcy: 46.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Jaki byłby dzisiejszy muzyczny świat, gdyby nie Wielki Jan Sebastian Bach... W dzisiejszych czasach biblia pianisty to utwory skomponowane przez Jana Sebastiana Bacha.

Maria Strzykowska - pedagog, muzyk, wychowawca młdozieży, kompozytorka i autorka książek: Nutaczek w Krainie Melodii, Cybernuty wylądowały, Muzyczne portrety imion, podręczniki do nauki gry na fortepianie - Jak Zosia została pianistką cz. I i II, Muzyczne opowieści o zawodach, Fryderyk Chopin genialny pianista i kompozytor. Powstały też dwie książki związane z moim hobby - Serwety na drutach i Oczka i druty bez tajemnic. Naukę gry na skrzypcach i fortepianie rozpoczęłam mając 6 lat. Całe moje życie jest związane z muzyką, młodzieżą i pisaniem książek, które powstają dla wspaniałych, uzdolnionych muzycznie osób. Co lubię? Kwiaty, podróże, spotkania z ciekawymi ludźmi, muzykę Chopina, Mozarta, Beethovena i Joplina, ciepło, błękitne niebo, palmy. Podziwiam Leonarda da Vinci i ludzi oddanych nauce i sztuce.

Książka "Jan Sebastian Bach i jego synowie" - Maria Strzykowska - oprawa miękka - Wydawnictwo mamiko. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2019 r.