pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jąkanie

Autor książki:

Mieczysław Chęciek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788375878783
ISBN: 978-83-7587-878-3
Data: 2011-12-20
30.42  34.80  4.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Doświadczenia płynące z wieloletniej praktyki logopedycznej Autora, wsparte wiedzą zdobytą dzięki językoznawstwu kognitywnemu, przyczyniły się do innego nieco spojrzenia na zjawisko zaburzeń płynności mówienia u osób jąkających się w różnym wieku. Zaburzenia mówienia o charakterze jąkania odznaczają się podobną częstością występowania we wszystkich grupach wiekowych.

Jest to wnikliwe opracowanie na temat jąkania się dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu logopedycznym i neurologopedycznym. Książka zawiera obszerną relację ze studiów nad literaturą przedmiotu, autorskie ujęcie problematyki zaburzeń realizacji jednostek mowy (głoska, sylaba, wyraz, fraza, zdanie) przez jąkających się oraz wybrane wyniki badań przeprowadzonych przez autora w tym zakresie. Ważne miejsce zajmuje rozdział poświęcony diagnozie i terapii osób jąkających się.

Książka jest adresowana do logopedów, neurologopedów, psychologów i pedagogów, lekarzy studentów logopedii, neurologopedii, medycyny, psychologii i pedagogiki, ale także językoznawców oraz wszystkich zainteresowanych problemem jąkania.

Książka "Jąkanie" - Mieczysław Chęciek - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2012 r. Cena 30.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jąkanie"
Mieczysław Chęciek - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Trenuj umysł. Zeszyt ćwiczeń do - okładka książki
Trenuj umysł. Zeszyt ćwiczeń do pracy z osobami... Katarzyna Sabela, Mirosława Cuper