pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jak to wyjaśnić?

Autor książki:

Kacper Pitala

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 205x155 mm
EAN: 9788381350990
ISBN: 978-83-8135-099-0
Data: 2021-05-20
35.79  36.21  0.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Popularna teoria o powstaniu wszechświata głosi, że Wielki Wybuch zapoczątkował wszystko. Tylko czym jest wszystko I czy wcześniej nie było niczego A jeśli tak, to czym jest nic Czy wszechświat ma jakieś granice Gdzie jest komos Czy Wielki Wybuch naprawdę był wybuchem
Jeżeli lubisz zadawać pytania, a jeszcze bardziej uparcie szukać na nie odpowiedzi, wyrusz ze mną w fascynującą podróż po zagadkach życia i otaczającego nas świata. Razem będziemy zaspokajać swoją ciekawość i dociekać prawdy w wielu dziedzinach: astrofizyce, biologii, chemii czy psychologii, korzystając z najnowszych odkryć i wyników badań naukowych. Znajdziemy wyjaśnienie, dlaczego pojęcie jest zielone. Zastanowimy się, jakie znaczenie miał dla ludzkości pierwszy lot człowieka w kosmos. Spróbujemy zrozumieć, kiedy jest teraz. Postaramy się sprawdzić, ile warstw ma ludzka świadomość i jakie są możliwości naszej percepcji (zdziwisz się, gdy dowiesz się, że niektóre zwierzęta widzą szybciej niż my!).
I może znajdziemy też odpowiedź na pytanie Dlaczego pytamy dlaczego .
Nazywam się Kacper Pitala, ale w internecie piszą o mnie ten mądry z tvgry.pl. Udowodnię ci, że na pewne pytania tylko pozornie nie ma odpowiedzi oraz że pytać warto nawet wtedy, gdy wszystko wydaje się oczywiste!

Książka "Jak to wyjaśnić?" - Kacper Pitala - oprawa twarda - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]