pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak to ogarnąć? Praktyczny poradnik zarządzania szczęściem

Autor książki:

Agnieszka Stefaniuk

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
EAN: 9788324060924
ISBN: 978-83-2406-092-4
Data: 2020-09-16
Cena wydawcy: 39.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Rodzina to drużyna
Jak ty to ogarniasz? Takie pytanie często słyszę od ludzi, gdy orientują się, ile właściwie mam dzieci. Małżeństwo, praca zawodowa, obowiązki domowe, no i te dzieci - tyle dzieci? Jak się tym zająć, by nie zwariować?
Jestem pracującą zawodowo mamą czterech synów i trzech córek, byłam członkiem rady zarządzającej szkołą i prowadzę szkolenia o godzeniu pracy zawodowej z życiem rodzinnym w ramach mojego autorskiego programu mentoringowego dla mam. Wiele sytuacji w życiu mnie zaskakiwało, opieka nad dziećmi nieraz zmuszała do wymyślania kreatywnych rozwiązań, a chwilami traciłam nawet grunt pod nogami. Na pewno nie jestem mamą idealną. Może właśnie dlatego jestem przekonana, że w tej książce znajdziesz historie, w których łatwo się odnajdziesz. Przecież niezależnie od tego, ile dzieci wychowuje, tysiące kobiet w Polsce codziennie zadaje sobie to samo co ja pytanie: jak to ogarnąć?
Przez lata opracowałam konkretne sposoby pomagające mi poukładać wszystko, co się dzieje w mojej głowie i rodzinie. Małe, ale świadome działania, które mogą spowodować w domu duże zmiany. Narzędzia, którymi teraz chciałabym się z Tobą podzielić. Dzięki nim moja rodzina zaczęła współpracować, opanowałam konflikty między rodzeństwem, nauczyłam dzieci bez marudzenia wykonywać domowe obowiązki i udało mi się stworzyć nie obóz wojskowy, ale pełen miłości i radości dom, w którym cenimy nawzajem swoją indywidualność.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobiłam i jak stworzyć szczęśliwą rodzinę, nie rezygnując ze spełniania się w życiu zawodowym, ta książka jest dla Ciebie.

Książka "Jak to ogarnąć? Praktyczny poradnik zarządzania szczęściem" - Agnieszka Stefaniuk - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2020 r.