pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jak radzić sobie z ludźmi których nie da się znieść i jak sprawić...
Tytuł książki:

Jak radzić sobie z ludźmi których nie da się znieść i jak sprawić aby zachowywali się dobrze mimo swoich wad

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788377464304
ISBN: 978-83-7746-430-4
Data: 2014-02-20
Cena wydawcy: 49.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Jak radzić sobie z ludźmi których nie da się znieść i jak sprawić aby zachowywali się dobrze mimo swoich wad - Rick Brinkman Rick Kirschner - opis książki:

Klasyczny przewodnik który pokaże ci jak wydobyć to co najlepsze z najgorszych ludzkich wcieleń - uaktualniony o jeszcze więcej nieznośnych zachowań Książka Jak radzić sobie z ludźmi których nie da się znieść od niemal dwóch dekad pomaga ludziom radzić sobie ze złymi zachowaniami w pozytywny profesjonalny sposób. Niestety ponieważ świat stał się mniejszy a czas się skurczył wciąż pojawiają się nowe trudne postawy. Dlatego Kirschner i Brinkman uaktualnili swój globalny bestseller aby pomóc ci wycisnąć pozytywne rezultaty z nawet najbardziej skomplikowanych interakcji których prawdopodobnie doświadczasz. Naucz się wykonywać zadania i dobrze współżyć nawet z osobami które mają zadziwiającą zdolność sabotowania psucia i zakłócania twoich planów potrzeb i pragnień. Naucz się jak używać wyrafinowanych technik słuchania które otworzą ci drzwi do ludzkich umysłów serc i najgłębszych potrzeb stosować umiejętności przejmowania kontroli które zmieniają konflikt we współpracę poprzez redukowanie różnic pomiędzy ludźmi przekształcać destrukcyjne zachowania Czołgów Snajperów Wszystkowiedzących Malkontentów Męczenników Wścibskich i innych trudnych rodzajów ludzkich. Czy masz do czynienia ze współpracownikiem który próbuje zebrać poklask za twoją pracę członkiem dalszej rodziny który nie respektuje żadnych osobistych granic czy klientem w sklepie spożywczym który rozmawia głośno przez telefon książka Jak radzić sobie z ludźmi których nie da się znieść zapewni ci narzędzia do wydobycia najlepszego z najgorszych ludzkich wcieleń. Dr Rick Kirschner i dr Rick Brinkman są lekarzami medycyny naturalnej zawodowymi mówcami i trenerami. Dr Rick Kirchner i dr Rick Brinkman to znani na całym świecie zawodowi mówcy i autorzy książek. Swoją karierę rozpoczęli jako lekarze medycyny niekonwencjonalnej zajmując się pracą nad mentalnymi i emocjonalnymi aspektami leczenia i zdrowia fizycznego. Są współautorami bestsellerowego programu dostępnego na kasetach audio i wideo How to Deal with Difficult People a także sześciu innych programów treningowych. Ich książka Jak radzić sobie z ludźmi których nie da się znieść stała się międzynarodowym bestsellerem i została przetłumaczona na 20 języków. Napisali wspólnie również książki Life by Design Making Wise Choices in a Mixed Up World Love Thy Customer i Dealing with Relatives. Obecnie jeżdżą po całym świecie wygłaszając zabawne mowy przewodnie i prowadząc programy treningowe. Ich portfolio klientów obejmuje NASA ATamp T Hewlett-Packard Texaco Inc. 500 Conference Young Presidents Organization U.S. Army i setki innych korporacji agencji rządowych i stowarzyszeń zawodowych. Więcej informacji na temat mów przewodnich i seminariów znajdziesz na ich stronach internetowych.

Książka „Jak radzić sobie z ludźmi których nie da się znieść i jak sprawić aby zachowywali się dobrze mimo swoich wad” - oprawa miękka - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Rick Brinkman Rick Kirschner - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: