pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak nie zostałem poetą

Autor książki:

Szczepan Twardoch

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788308068625
ISBN: 978-83-0806-862-5
Data: 2019-04-29
27.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Jeden z najpopularniejszych pisarzy. Pół miliona sprzedanych egzemplarzy. Uznanie polskich i zagranicznych krytyków. Wiele nagród i liczne nominacje. A niewiele brakowało, by wszystko potoczyło się zupełnie inaczej?
Pewnego dnia, w latach dziewięćdziesiątych, długowłosy nastolatek w ciężkich butach wchodzi do klubu gliwickich poetów, by przekonać się, jak ocenione zostaną jego wiersze. Efekt? Wiele lat później do księgarń trafia Jak nie zostałem poetą Szczepana Twardocha. A w książce? Historia i codzienność. Tożsamość i autorefleksja. Bardzo serio i z przymrużeniem oka.

"Ciągle nie zdecydowałem, czy uprawianie literatury jest dla mnie po prostu zawodem, czy może raczej czymś w rodzaju choroby psychicznej" - pisze autor. I opowiada historie, które mogłyby dać początek nowym powieściom?
Któregoś dnia, w czasie II wojny światowej, do jednej ze śląskich wsi nagle przestały przychodzić listy miłosne, które chłopcy z frontu słali do swoich ukochanych. Zapomnieli? Przestali kochać? Spotkało ich coś strasznego? I dlaczego tak nagle? A może ma z tym coś wspólnego młoda listonoszka?

Książka "Jak nie zostałem poetą" - Szczepan Twardoch - oprawa twarda - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.36 zł. Zapraszamy na zakupy!