pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jak być silną i wysoko wrażliwą

Autor książki:

Sylvia Harke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
EAN: 9788366380943
ISBN: 978-83-6638-094-3
Data: 2021-01-13
29.39  31.10  1.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Niezwykle empatyczny poradnik dla kobiet, w którym spotykają się dwie kultowe książki: Biegnąca z wilkami Clarissy Pinkoli Estes i Wysoko wrażliwi dr Elaine Aron.
Wysoka wrażliwość sprawia, że my, kobiety, postrzegamy świat w wyjątkowy sposób, ale jednocześnie z tego powodu czujemy się bardzo wyobcowane i samotne Potrzebujemy szczególnego wsparcia, by dostrzec i pokochać swoją niepowtarzalność. Ta książka powstała, aby przywrócić nam równowagę, powstrzymać gonitwę myśli i zdjąć z naszych barków ciężar poczucia winy oraz wstydu. Sylvia Harke uczy wysoko wrażliwe kobiety miłości do samej siebie; pragnie im przekazać, że znajdą odpowiedzi na swoje pytania, będą kochane, odkryją własną ścieżkę, i przede wszystkim że są doskonałe takie, jakie są!
Dzięki temu poradnikowi zrozumiesz, że nie jesteś sama, i dowiesz się, jak po kobiecemu radzić sobie z wysoką wrażliwością. Dostrzeżesz w sobie pokłady empatii i kreatywności. Nauczysz się słuchać swojej intuicji. Pomogą ci w tym inspirujące historie innych wrażliwych kobiet, medytacje z przewodnikiem, rozszyfrowanie kodów zawartych w bajkach i starożytnej kobiecej wiedzy.
Otwórz się na swoją wrażliwą stronę i odkryj ukryte w niej piękno!

Książka "Jak być silną i wysoko wrażliwą" - Sylvia Harke - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.39 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]