pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Instrukcje fakturowania i rozliczania podatku VAT w jednostkach budżetowych...
Tytuł książki:

Instrukcje fakturowania i rozliczania podatku VAT w jednostkach budżetowych (z suplementem elektronicznym)

Autor książki:

Stanisława Szlachta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788378041344
ISBN: 978-83-7804-134-4
Data: 2013-04-18
206.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Instrukcje fakturowania i rozliczania podatku VAT w jednostkach budżetowych (z suplementem elektronicznym) - Stanisława Szlachta - opis książki:

Komplet wzorcowych instrukcji związanych z dokumentowaniem i rozliczaniem podatku VAT w jednostkach sektora finansów publicznych według nowych zasad obowiązujących od 1 stycznia 2013 r. WAŻNE zasady określone w instrukcjach pozwalają wypełnić nowy obowiązek zapewnienia autentyczności pochodzenia, integralności treści oraz czytelności faktur w stosunku do faktur papierowych i elektronicznych. Publikacja pomoże w ustaleniu procedur postępowania w jednostce budżetowej w zakresie: wystawiania faktur i innych dokumentów związanych z rozliczaniem podatku VAT spełnienia formalnych wymogów związanych z prawidłowym sporządzeniem faktur wystawiania, przesyłania, odbierania oraz przechowywania faktur elektronicznych rozliczania podatku od towarów i usług w odniesieniu do nieściągalnych wierzytelności (tzw. ulga za złe długi ) odliczania VAT od zakupów związanych ze sprzedażą opodatkowaną i zwolnioną (tzw. strukturą ) zarządzania środkami pieniężnymi pochodzącymi z odliczonego VAT w jednostce samorządu terytorialnego W opracowaniu przedstawiono wzory procedur gotowych instrukcji. Powinny one ułatwić pracę kierownikom jednostek oraz służbom finansowym instrukcje można dostosować do potrzeb każdej jednostki organizacyjnej sektora finansów publicznych. Dodatkowo na dołączonej płycie CD zawarto powyższe wzory w formacie MS Word.

Książka „Instrukcje fakturowania i rozliczania podatku VAT w jednostkach budżetowych (z suplementem elektronicznym)” - oprawa miękka - Wydawnictwo Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Książka posiada 104 stron i została wydana w 2013 r. Cena 206.46 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Instrukcje fakturowania i rozliczania podatku VAT w jednostkach budżetowych..."
Stanisława Szlachta - autor m.in.:
Produkty podobne: