pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Indie. Przewodnik ilustrowany

Dane szczegółowe:
Wydawca: Berlitz
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 224x152 mm
EAN: 9781780057552
ISBN: 978-178-005-755-2
Data: 2014-05-29
45.04  45.57  0.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Przewodnik ilustrowany INDIE to wspaniała książka, która pomoże każdemu przygotować się do podróży. Stanowi ona także bezcenną pomoc podczas zwiedzania oraz niezrównana pamiątka z wojaży. Zamieszczone niemal na każdej stronie fotografie tworzą barwny obraz historii i życia współczesnych Indii. Przygotowane przez wytrawnych podróżników liczne informacje, eseje i ciekawostki odzwierciedlają niezwykłą historię, kulturę i przyrodę Indii oraz życie ich mieszkańców. Znajdziesz tu opis wszystkich najważniejszych atrakcji turystycznych i regionów, które koniecznie musisz zobaczyć - od potężnych Himalajów po tropikalne rozlewiska Kerali, od gwarnego Bombaju po słynne na całym świecie Tadż Mahal. Wystarczy książkę wziąć do ręki, by poczuć smak i zapach tego wspaniałego kraju.

Miejsca godne uwagi Adżanta o Dardżiling (Darjeeling) o Dżajsalmer (Jaisalmer) o Hampi o Kerala, rozlewiska o Khadżuraho (Khajuraho) o Ladakh o Maduraj o Tadż Mahal o Waranasi (Varanasi; Benares) Atrakcje turystyczne Agra o Ahmadabad o Bangalore o Bhubaneszwar o Bombaj (Mumbai) o Delhi o Dżajpur (Jaipur) o Dżodhpur (Jodhpur) o Gwalior o Hajdarabad (Hyderabad) o Kalkuta o Lakhnau (Lucknow) o Madras (Chennai) o Majsur (Mysore) o Puri o Udajpur (Udaipur) Skarby natury Gir, rezerwat lwów o Park Narodowy Corbett o Park Narodowy Kanha o Park Narodowy Kaziranga o Park Narodowy Sundarban (Sunderbans)o Rezerwat Bandhawgarh Muzea Muzeum Indyjskie w Kalkucie o Muzeum Narodowe w Delhi o Muzeum Salar Jung w Hajdarabad o Muzeum Stanowe w Madrasie o Pałac Miejski w Dżajpur Świątynie Bhubaneszwar o Mahabodhi, Bodh Gaja o Mamallapuram o Somnath o Świątynia Słońca w Konarak o Wisznupur (Vishnupur) o Wrindawana o Złota Świątynia w Amritsar

Książka "Indie. Przewodnik ilustrowany" - oprawa miękka - Wydawnictwo Berlitz. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2014 r. Cena 45.04 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]