pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

InDesign. Projekty z klasą

Autor książki:

Robin Williams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 168x237 mm
EAN: 9788324643370
ISBN: 978-83-246-4337-0
Data: 2012-07-18
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Robin Williams przez lata kształciła kolejne pokolenia projektantów. Systematyczne podejście do wiedzy oraz wzbogacanie toku wykładu o ilustracje i jasne opisy przysporzyły jej licznych zwolenników. Teraz w podobnym tonie przygotowała podręcznik opisujący sposoby korzystania z programu Adobe In Design. Jednak ta książka nie jest typową instrukcją. To coś więcej. Po jej przeczytaniu Twoje projekty już nigdy nie będą takie same!

A jakie będą Jeszcze bardziej eleganckie, wyróżniające się na tle konkurencji i atrakcyjne w oczach klienta. W trakcie lektury nauczysz się konfigurować nowy projekt, stosować arkusze stylów, właściwie definiować kolory oraz korzystać z efektów specjalnych. Ponadto poznasz istotne zagadnienia związane z formatowaniem tekstów oraz tabel. Na sam koniec zobaczysz, jak przygotować dokument do publikacji w sposób przejrzysty dla ludzi obsługujących ten proces, a jednocześnie tak, żeby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami klienta i projektanta. Ta książka to doskonałe źródło dla wszystkich początkujących projektantów i użytkowników programu Adobe In Design.

Dzięki jasnym, bogato ilustrowanym opisom punkt po punkcie nauczysz się:

  • formatować tekst i tabele
  • korzystać ze stron wzorcowych
  • stosować style
  • przygotowywać dokumenty do publikacji
Zaprojektuj i wykonaj atrakcyjne dokumenty za pomocą Adobe In Design!

Książka "InDesign. Projekty z klasą" - Robin Williams - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2012 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]