pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

HTML5. Strony mobilne

Autor książki:

Estelle Weyl

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Oprawa: miękka
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 168x237 mm
EAN: 9788324689125
ISBN: 978-83-246-8912-5
Data: 2014-07-24
48.53  69.00  20.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

HTML5. Strony mobilne - Estelle Weyl - opis książki:

Wykorzystaj potencjał HTML5 na urządzeniach mobilnych!

HTML5 to prawdziwa rewolucja w świecie stron WWW i aplikacji internetowych. Jego potencjał oraz możliwości zaskoczyły niejedną osobę. Wykorzystywany jest do tworzenia atrakcyjnych, intuicyjnych i dynamicznych stron WWW. To nie wszystko! Dzięki HTML5 i CSS3 możesz także stworzyć aplikację działającą na urządzeniach z systemami Android lub i OS. Chcesz zobaczyć, jak to osiągnąć

Jeśli tak, to trafiłeś na świetną książkę, która wprowadzi Cię w świat nowoczesnych stron i aplikacji. W trakcie lektury zaczniesz poznawać składnię oraz możliwości HTML, przygotujesz środowisko pracy oraz zdobędziesz potrzebne narzędzia. Kolejne rozdziały to obowiązkowa dawka informacji na temat tworzenia formularzy oraz korzystania z elementów svg, canvas, audio i video. HTML5 dostarcza wielu nowych narzędzi, pozwalających m.in. sprawdzić stan połączenia z siecią, przechowywać dane na komputerze użytkownika lub uzyskać informację o jego lokalizacji. Dzięki tej książce opanujesz je w mig. W tym podręczniku znajdziesz również obszerny opis kaskadowych arkuszy stylów w wersji 3. Pozwolą Ci one błyskawicznie wprowadzać atrakcyjne dla oka efekty. Książka ta jest genialnym źródłem informacji dla wszystkich pasjonatów tworzenia stron i aplikacji internetowych.

Dzięki tej książce:

  • poznasz składnię HTML5 i CSS3
  • zaznajomisz się z możliwościami API
  • zbudujesz zaawansowaną stronę lub mobilną aplikację internetową
Sprawdź, jak stworzyć aplikację internetową działającą na platformie Android lub i OS!

Książka „HTML5. Strony mobilne” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Cena 48.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "HTML5. Strony mobilne"
Estelle Weyl - autor m.in.:
Produkty podobne:
AngularJS - okładka książki
AngularJS Brad Green, Shyam Seshadri