pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Góry z duszą - okładka książki
Góry z duszą pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu
książka:

Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gruner+Jahr, G+J
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 1700x2270 mm
EAN: 9788375961546
ISBN: 978-83-7596-154-6
Data: 2011-04-19
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu - Olga Morwska - opis książki:

Rozmowy o czekaniu, pasji, miłości i poświęceniu. Rozmowy o Andrzeju Zawadzie z jego żoną Anną Milewską o Macieju Pawlikowskim z jego żoną Elżbietą * o Eugeniuszu Chrobaku z jego żoną Grażyną Jaworską-Chrobak * o Darku Załuskim z jego mamą Ireną * o Dobrosławie Miodowicz-Wolf z jej bratem Konstantym Miodowiczem * o Wandzie Rutkiewicz z jej bratem Michałem Błaszkiewiczem * o Piotrze Pustelniku z jego synem Pawłem * o Andrzeju Heinrichu z jego bratem Stefanem * o Andrzeju Czoku z jego żoną Wandą * o Jerzym Kukuczce z jego synem Wojtkiem. Posłuchaj, jak o górach opowiadają rodziny słynnych himalaistów. Ludzie, którzy żyją górami, nie zdobywając ośnieżonych szczytów. Ci, którym zamiłowanie ich bliskich do górskich wypraw wiele daje, ale i dużo zabiera. Wsłuchaj się w rozmowy z bohaterami drugiego planu.
Olga Morawska rozmawia zarówno z rodzinami tych, którzy na zawsze zostali w górach, jak i z bliskimi osób, które wciąż jeżdżą na wyprawy, kontynuując życiową pasję. Bohaterów tej książki zazwyczaj nie widać, a w życie z górami zostali wciągnięci przez małżonków, rodzeństwo, dzieci lub rodziców. Nie wybrali sobie takiego życia, ale było im ono dane, z wszystkimi jego wadami i zaletami.
Przekonaj się, jak wygląda życie z człowiekiem o wielkiej pasji, jak radzą sobie ludzie po śmierci ukochanej osoby i co zostaje po latach ich nieobecności. Posłuchaj, jak pięknie można mówić o bliskich i spójrz na góry oczami Piotrka Morawskiego - autora wszystkich górskich zdjęć w tej książce.
Olga Morawska - kobieta z wielką pasją życia i nieposkromioną energią. Pomimo trudnych doświadczeń życiowych, stara się nie poddawać i wierzy, że wszystko, co ważne jest jeszcze przed nią. Autorka książek, samotna mama dwóch cudownych synów. Żona Piotra Morawskiego - polskiego himalaisty, który w 2009 roku zginął podczas wyprawy na kolejny ośmiotysięcznik.

Książka „Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu” - oprawa miękka - Wydawnictwo Gruner+Jahr, G+J.

Książka posiada 336 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu"
Kupujący tę pozycję zamówili również: