pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie

Autor książki:

Adriaan de Jonge

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788324646890
ISBN: 978-83-2464-689-0
Data: 2012-09-07
21.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Od projektu do wdrożenia!

Google App Engine to idealny przykład usługi Paa S (ang. Platform as a Service). W tym modelu płaci się wyłącznie za wykorzystane zasoby dostawcy. Pozwala to na budowanie niezwykle elastycznych rozwiązań informatycznych. Jednak największą zaletą z perspektywy użytkownika tego rozwiązania jest brak konieczności utrzymywania własnej infrastruktury. Niezależnie od sytuacji, będziesz zawsze przygotowany na obsłużenie dowolnie dużego ruchu, a to naprawdę się opłaca!

Dzięki tej książce błyskawicznie rozpoczniesz przygodę z platformą Google App Engine. Autor pokaże Ci, jak szybko tworzyć złożone i wydajne aplikacje w chmurze Google. Zaprezentuje przełomowe techniki, pozwalające na skonstruowanie aplikacji, które są w stanie odpowiedzieć na żądanie w ciągu dwóch sekund przy tzw. zimnym uruchomieniu i w ciągu co najwyżej setek milisekund podczas normalnego działania w pozostałej części sesji. W trakcie lektury dowiesz się, jak uniknąć najczęstszych błędów, które dramatycznie pogarszają wydajność i skalowalność aplikacji w chmurze, oraz poznasz najświeższe technologie do tworzenia interfejsów użytkownika. Proces powstawania aplikacji omówiony został od podstaw - od projektowania i modelowania danych, przez bezpieczeństwo i testowanie, aż po wdrożenie.

Po lekturze tej książki:

  • swobodnie zainstalujesz aplikację na platformie Google App Engine
  • skorzystasz z dodatkowych możliwości platformy
  • będziesz przechowywać dane w Datastore...ach
  • stworzysz w pełni bezpieczne rozwiązanie
  • zagwarantujesz Twojej aplikacji najlepszą infrastrukturę!
Zagwarantuj najlepszą wydajność Twojej aplikacji w każdych warunkach!

Książka "Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie" - Adriaan de Jonge - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2013 r. Cena 21.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.