pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Gierek i jego czerwony dwór. Partia, rodzina, towarzysze
Książki »
Tytuł książki:

Gierek i jego czerwony dwór. Partia, rodzina, towarzysze

Autor książki:

Iwona Kienzler

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
EAN: 9788366966192
ISBN: 978-83-6696-619-2
Data: 2021-09-08
30.59  42.99  12.4 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Gierek i jego czerwony dwór. Partia, rodzina, towarzysze - opis książki:

Jak wyglądało życie prominentów złotej dekady Gierka
Kim był krwawy Maciej
Jakie rodzinne sekrety skrywa historia życia pierwszego sekretarza
Nie milkną kontrowersje wokół osoby Edwarda Gierka. Czy był mężem opatrznościowym, budowniczym drugiej Polski, czy może twórcą atrapy dobrobytu, który wraz ze swoją ekipą pławił się w luksusie i chętnie korzystał z uroków władzy O PRL-owskich prominentach plotkowano dużo i chętnie. Niewielu bowiem było w stanie oprzeć się niewątpliwym przywilejom, jakie daje władza.

Iwona Kienzler przybliża czytelnikom losy Edwarda Gierka i jego rodziny: Stanisławy Gierek, synów Adama i Jerzego, synowej Ariadny Gierek-Łapińskiej oraz najbliższych współpracowników, m. in: Macieja Szczepańskiego, Piotra Jaroszewicza, Jerzego Ziętka. Jeżeli chcesz się przekonać jaki obraz pierwszego sekretarza wyłania się z tej pasjonującej opowieści, sięgnij po najnowszą książkę autorki bestsellerowych biografii.

Książka "Gierek i jego czerwony dwór. Partia, rodzina, towarzysze" - Iwona Kienzler - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 360 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]