pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju
»
»
książka:

Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 484 s.
Wymiar: 158x233 mm
EAN: 9788390452500
ISBN: 978-83-9045-250-0
Data: 2013-10-17
pozycja niedostępna

Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju - Masaaki Imai - opis książki:

Niniejsze, drugie wydanie niezwykłej książki Gemba kaizen to długo oczekiwana, kompleksowo zaktualizowana wersja precyzyjnego opracowania, które omawia zasady japońskiej filozofii biznesu - filozofii ciągłego doskonalenia i innowacji w zakresie procesów, czyli kaizen, w obszarze o zasadniczym znaczeniu z punktu widzenia wyników firmy. Chodzi o obszar, w którym podejmowane są kluczowe działania, czyli o gemba. Umożliwia to sprawne wdrażanie efektywnych kosztowo, udoskonaleń w najważniejszych procesach biznesowych.

Przytoczone przykłady pokazują, w jaki sposób można obniżać koszty, poprawiać jakość i podnosić poziom zadowolenia klienta.

To kompleksowe opracowanie szczegółowo omawia kluczowe zagadnienia gemba kaizen, takie jak: Jakość, koszt i dostawa w obrębie gemba. Pięć kroków organizacji miejsca pracy. Rozpoznawanie i eliminacja muda, czyli działań niegenerujących wartości dodanej. Zarządzanie wizualne. Rola kierowników w środowisku pracy zorganizowanym zgodnie z zasadą lean. Rola i zakres odpowiedzialności menedżerów gemba, jeżeli chodzi o utrzymywanie wysokich wyników. Zarządzanie JIT i TFM. Rola dyrektora generalnego w przewodzeniu kulturze kaizen.

Książka „Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju” - oprawa twarda - Wydawnictwo MT Biznes.

Książka posiada 484 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Podręcznik trenera. Seria: Biblioteka - okładka książki
Podręcznik trenera. Seria: Biblioteka Moderatora Sławomir Jarmuż, Tomasz Witkowski
Anatomia kłamstwa. Agenci CIA pomogą - okładka książki
Anatomia kłamstwa. Agenci CIA pomogą Ci wytropić:... Philip Houston, Michael Floyd, Susan Carnicero, Don Tennant