pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Fizyka LO 1 Podr. ZR 2025 WSIP

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2025
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 242x173 mm
EAN: 9788302229299
ISBN: 978-83-0222-929-9
Data: 2025-07-23
71.41 zł  65.93 
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 71.41 zł
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Fizyka. NOWA EDYCJA WYDANIE AKTUALNE uwzględnia wymagania uszczuplonej podstawy programowej, dzięki czemuuczeń inauczyciel mają pewność, żewpełni zrealizują wymagany materiał. Seria podręczników dokładnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia oraz skutecznie pomaga w przygotowaniach do matury. Rzetelne teksty, zestawy zadań typu maturalnego oraz matematyczne wyjaśnienia zjawisk fizycznych gwarantują pełne zrozumienia treści z zakresu rozszerzonego.

Zadania i przykłady ilustrują, jak fizyka jest wykorzystywana w codziennym życiu, co pomaga uczniom lepiej zrozumieć praktyczne aspekty tego przedmiotu. Zadania typu maturalnego pozwalają poznać sposoby rozwiązywania zadań i problemów, które często pojawiają się w arkuszach maturalnych, a matematyczne wyjaśnienia zjawisk i problemów fizycznych są niezbędne do pełnego zrozumienia treści rozszerzonych.

Infografiki do treści popularnonaukowych oraz ciekawostki Wiedzieć więcej pomagają uczniom poszerzyć wiedzę i wzbudzają zainteresowanie fizyką. Każdy dział kończy się powtórzeniem wiadomości w atrakcyjnej formie graficznej oraz zestawem zadań, które pomagają utrwalić wiedzę i łączą zagadnienia z całego działu.      

Podręcznik „Fizyka LO 1 Podr. ZR 2025 WSIP” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 65.93 zł. Zapraszamy na zakupy!