pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną...
książka:

Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
EAN: 9788328306011
ISBN: 978-83-2830-601-1
Data: 2016-02-02
pozycja niedostępna

Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę - Joanna Wrycza-Bekier - opis książki:

Krótkie teksty na szybkie czasy.

Świat przyspieszył, a tekst musi dotrzymać mu kroku. Czytelnik przesuwa palcem po ekranie, skanuje listę wyników, chwyta w locie strzępki zdań. W kilka sekund decyduje, co warto czytać. Gdy oko czytelnika pędzi po ekranie - liczy się każde słowo. Dlatego współcześnie rozkwitają formy krótkie: esemesy, tweety, memy, wpisy na Facebooku, wezwania do działania.

By zwyciężyć walkę o uwagę czytelnika, musisz nauczyć się pisać krótko, mocno i celnie. Od kogo? Od twórców reklam. Autorów tekstów piosenek. Poetów. Sławnych pisarzy. Mistrzów haiku. Specjalistów od SEO. Joanny Wrycza-Bekier, która dla Ciebie zebrała inspirujące, krótkie teksty i przyjrzała im się z punktu widzenia literaturoznawcy i specjalisty w zakresie internetowego słowa pisanego. Przed Tobą 21 technik i 4 warsztaty, dzięki którym nauczysz się pisać krótkie teksty, tak by szybko przykuć uwagę.

Książka „Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion.

Książka posiada 192 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: dobrerecenzje; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-04-04
Jak dobrze wiadomo jest wiele sposobów dzielenia się informacjami. Najpopularniejszym i ogólnie dostępnym, chociażby poprzez serwis z recenzjami książek, jest pisanie. Przekazywanie w ten sposób powinno być przemyślane i rozsądne, bo „lanie wody” nikogo nie zaciekawi. W jaki sposób doręczyć wiadomość za pomocą krótkiego zwięzłego tekstu? Co zrobić aby zawierał dobrze dobrane i ciekawie po...
-------rozwiń-------
skomentuj opinię/recenzję [+]
Joanna Wrycza-Bekier - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: