pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ekspresowe porady fotograficzne
Książki »
Tytuł książki:

Ekspresowe porady fotograficzne

Autor książki:

Bryan Peterson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 160x220 mm
EAN: 9788375792867
ISBN: 978-83-7579-286-7
Data: 2013-10-17
22.97  24.88  1.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ekspresowe porady fotograficzne - Bryan Peterson - opis książki:

Szukasz szybkich i sprawdzonych porad fotograficznych Twoje zdjęcia nie są wystarczająco ostre Kolory na zdjęciach są wyblakłe Nie wiesz, w jaki sposób uwiecznić fajerwerki lub osoby na tle słońca, aby nie wyglądały jak czarne plamy Ekspresowe porady fotograficzne Bryana Petersona są dla ciebie.

Bryan Peterson, uznany na całym świecie nauczyciel fotografii, zdradzi ci rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł wykonywać doskonałe fotografie.

Fotografowanie często wywołuje frustracje - począwszy od fotografowania bardzo kontrastowych scen, poprzez zamrażanie akcji w słabym świetle, wykonywanie zdjęć księżyca w pełni czy fotografowanie błyskawic. W każdym z tych przypadków Bryan zwraca uwagę na typowe problemy i prezentuje metody ich rozwiązania, aby nadać zdjęciom zupełnie inny wygląd.

Będące uzupełnieniem Ekspozycji bez tajemnic, Ekspresowe porady fotograficzne wyjaśniają najistotniejsze kwestie fotograficzne, by pomóc ci przełamać złe nawyki, abyś mógł bez obaw tworzyć najlepsze zdjęcia nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wielką zaletą Ekspresowych porad jest ich forma. Każde zagadnienie rozpoczyna się od konkretnego pytania, na które otrzymasz dokładną odpowiedź. Dzięki temu nie musisz książki czytać od deski do deski. Potraktuj ją raczej jak podręczny poradnik, który możesz mieć zawsze przy sobie.

Ekspozycja bez tajemnic Bryana Petersona wyjaśniająca, jakie elementy wpływają na ekspozycję, sprzedała się już w nakładzie blisko pół miliona egzemplarzy, co uczyniło ją jedną z najbardziej poczytnych książek o fotografii na świecie. Teraz Bryan przygotował rozwinięcie tamtej publikacji w postaci Ekspresowych porad fotograficznych, w których mierzy się z 28 najczęstszymi problemami związanymi z ekspozycją, z jakimi borykają się entuzjaści fotografii.

BRYAN PETERSON jest zawodowym fotografem, znanym na całym świecie instruktorem i autorem takich bestsellerów, jak: Ekspozycja bez tajemnic, Fotografia bez tajemnic, Kompozycja bez tajemnic czy Lampa błyskowa bez tajemnic. Założył internetową szkołę fotograficzną - Szkoła Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (polish.ppsop.com). Mieszka w Chicago.

Książka „Ekspresowe porady fotograficzne” - oprawa miękka - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2013 r. Cena 22.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ekspresowe porady fotograficzne"
Bryan Peterson - autor m.in.:
Kompozycja bez tajemnic - okładka książki
Kompozycja bez tajemnic Bryan Peterson;
Fotografia bez tajemnic - okładka książki
Fotografia bez tajemnic Bryan Peterson;
Produkty podobne:
Kompozycja bez tajemnic - okładka książki
Kompozycja bez tajemnic Bryan Peterson
Ujemny biegun fotografii - okładka książki
Ujemny biegun fotografii Witold Kanicki