pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Drewno zamiast benzyny

Autor książki:

H. LaFontaine, P. Zimmerman

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 98 s.
EAN: 9788375822236
ISBN: 978-83-7582-223-6
Data: 2020-10-13
26.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

UWAGA: To wydaje się tak niewiarygodne, że aż może być prawdziwe!
Na podstawie instrukcji zawartych w tej publikacji zbudujesz generator gazu drzewnego (tzw. holzgas), którym to gazem będziesz w stanie napędzać swój samochód. Tak więc Twoje auto będzie jeździć nie na benzynę czy olej napędowy, ale na drewno!
Pewnie jesteś nieźle zaskoczony? Zapewniam Cię jednak - w ten sposób można zasilać samochód. I nie tylko samochód, ale również np. agregat prądotwórczy czy kocioł centralnego ogrzewania. Gaz produkowany był już w ten sposób (z węgla) 200 lat temu i służył do gotowania w kuchenkach i oświetlania ulic.
Autorzy oryginalnego wydania tej książki, H.La Fontaine i P.Zimmerman, to naukowcy, którzy zajmowali się przez wiele lat zagadnieniami zgazowania paliw stałych. Pierwszy z nich (niestety już nieżyjący) był założycielem i wieloletnim prezesem Biomass Energy Founation, organizacji zajmującej się popularyzacją tej technologii w USA. Publikacja została napisana pod koniec lat 1980-tych na zlecenie jednej z amerykańskich rządowych agencji. Jej celem było opracowanie łatwego w budowie i eksploatacji generatora gazu drzewnego - paliwa do wykorzystania w razie kryzysu paliwowego.
Jeśli nie jesteś do końca przekonany, przerwij na chwilę czytanie i spróbuj znaleźć tańsze paliwo dla Twojego silnika. Możesz nie wierzyć w ten sposób zasilania silników, możesz mieć wątpliwości, czy to ma sens, ale gdy przeczytasz do końca opis tego poradnika, w pełni zrozumiesz korzyści, które osiągniesz gdy skorzystasz z tej wiedzy w praktyce. Poznaj wszelkie za i przeciw, zanim skreślisz tą szansę na oszczędności.

Książka "Drewno zamiast benzyny" - H. LaFontaine, P. Zimmerman - oprawa miękka - Wydawnictwo złote myśli. Książka posiada 98 stron i została wydana w 2008 r. Cena 26.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.