pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Diagnostyka karmy 3. Miłość

Autor książki:

Siergiej Łazariew

Dane szczegółowe:
Wydawca: Raduga Verlag
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 190 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9783941622180
ISBN: 978-39-4162-218-0
Data: 2011-02-28
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czym jest miłość Dlaczego często tracimy to, co kochamy najbardziej Jaka jest recepta na szczęście w miłości Dlaczego jest tyle nieudanych związków Dlaczego dobre kobiety przyciągają złych mężczyzn Czy siła miłości może przenosić góry i czy prawdą są słowa: Kochaj i rób co chcesz.
To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem. Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego przeniknięcia tajemnicy istnienia, zapisanej w tekstach, wielkich proroków, mistyków i nauczycieli życia. Wielką wartością tego opisu jest jego zakorzenienie w wieloletnim, rzetelnym doświadczeniu pomagania ludziom w wychodzeniu z cierpienia. Obdarzony wyjątkową zdolnością odczuwania energii Autor naczelną zasadę i źródło wszelkich form istnienia w naturalny dla siebie sposób dostrzega w jednolitym polu energetyczno-informacyjnym. Czyni to opis i rozumienie rzeczywistości przedstawione w Diagnostyce karmy" komplementarnym nie tylko wobec przekazów religijnych, lecz także teorii kwantowej, koncepcji pola morficznego, koncepcji Wibera czy dużo wcześniejszej Jungowskiej podświadomości zbiorowej. Autor w przekonujący i przenikliwy sposób wykazuje uniwersalność zasady jednolitego, pierwotnego pola i jej ważne konsekwencje dla rozumienia podstawowej przyczyny chorób somatycznych i psychicznych oraz zaburzeń w relacjach międzyludzkich. Szczególnie doniośle brzmi przewijające się przez cały tekst ostrzeżenie, że coraz powszechniejsze ludzkie sprzeniewierzanie się jednoczącej zasadzie uniwersalnego pola energetyczno-informacyjnego, czyli sprzeniewierzanie się - jak to sam Autor trafnie nazywa - zasadzie miłości, poważnie zagraża powszechnemu zdrowiu, stosunkom międzyludzkim, przyrodzie i naszej zbyt jednostronnie rozwijającej się cywilizacji.
Obowiązkowa pozycja w bibliotece XXI wieku dla wszystkich myślących i poszukujących, a szczególnie dla tych, którzy zajmują się leczeniem i pomaganiem.` Wojciech Eichelberger

Książka "Diagnostyka karmy 3. Miłość" - Siergiej Łazariew - oprawa miękka - Wydawnictwo Raduga Verlag. Książka posiada 190 stron i została wydana w 2011 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]