pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Diagnostyka karmy 1. System samoregulacji pola
Tytuł książki:

Diagnostyka karmy 1. System samoregulacji pola

Autor książki:

Siergiej Łazariew

Dane szczegółowe:
Wydawca: Raduga Verlag
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9783941622098
ISBN: 978-39-4162-209-8
Data: 2009-10-14
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Reiki. Odkryj moc zdrowia
Reiki. Odkryj moc zdrowia 25.18 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Anioły. Ezoteryka od podstaw
Anioły. Ezoteryka od podstaw 20.80 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Informatyka medyczna
Informatyka medyczna 44.36 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Pułapki okultyzmu
Pułapki okultyzmu 12.10 zł pozycja dostępna!

Siergiej Łazariew to słynny rosyjski psycholog, badacz, uzdrowiciel i bioenergoterapeuta. Odkrył i opisał mechanizm działania karmy, wspominany w wielu źródłach, ale dotychczas przez nikogo niezbadany i niewyjaśniony. Jako pierwszy w historii nie tylko zobaczył najgłębsze struktury duszy warunkujące nasz los i nasze zdrowie, lecz także przeprowadziwszy tysiące badań udowodnił, że wpływając na postępowanie i emocje człowieka, można zmieniać na lepsze jego charakter, los i zdrowie. W badaniach Siergieja Łazariewa nauka i religie łączą się harmonijnie w jedną całość.
30 lat prowadzonych przez Autora badań, potwierdzonych licznymi uzdrowieniami chorych, pozwoliło na odkrycie i zrozumienie mechanizmu łączącego myśli, emocje i zachowanie człowieka z doświadczeniami jakie spotykają nas w życiu, z szczęściem lub nieszczęściem, ze zdrowiem albo z chorobami oraz przyszłością naszych dzieci. Autor w naturalny dla siebie sposób widzi struktury losu i to, jak nieprawidłowe emocje i postępowanie zniekształcają struktury polowe człowieka. Znajomość mechanizmu działania karmy i korzystanie z tego w codziennym życiu pomogło tysiącom ludzi w zmianie na lepsze życia, w polepszeniu relacji z otaczającymi nasz ludźmi oraz w wyleczeniu się z wielu ciężkich chorób, często uznawanych przez współczesną medycynę za nieuleczalne.
Książki Siergieja Łazariewa są od wielu lat bestsellerami w Rosji i krajach Europy Wschodniej i Środkowej, sprzedawanymi w milionach egzemplarzy. Teraz są dostępne w języku polskim. Ukazał się właśnie przekład pierwszej książki z serii "Diagnostyka karmy”, w przygotowaniu są kolejne części.

To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna,fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem.
Obowiązkowa pozycja w bibliotece XXI wieku dla wszystkich myślących i poszukujących, a szczególnie dla tych, którzy zajmują się leczeniem i pomaganiem.
Wojciech Eichelberger

Książka "Diagnostyka karmy 1. System samoregulacji pola" - Siergiej Łazariew - oprawa miękka - Wydawnictwo Raduga Verlag. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Siergiej Łazariew - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Diagnostyka karmiczna - okładka książki

Diagnostyka karmiczna

Marjan Ogorevc