pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Czarodzieje i demony. Historia zespołu Uriah Heep

Autor książki:

Dave Ling

Dane szczegółowe:
Wydawca: KAGRA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788363785420
ISBN: 978-83-6378-542-0
Data: 2019-09-02
45.45  64.90  19.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Oto prawdziwa historia legendarnego zespołu rockowego. Saga o Uriah Heep to muzyczny rollercoaster, którego częścią składową są sława, sukces i zrządzenia losu. To historia, która trwa do dziś. Uriah Heep mógł i powinien zostać sławną grupą w swoim własnym kraju, ale los zdecydował inaczej. Dzięki tej książce stajemy się świadkami triumfu zespołu, ale także dowiadujemy się o towarzyszącej mu złej sławie, osądach, pechu, alkoholizmie, uzależnieniach od narkotyków i śmierci niektórych jego członków.

Dave Ling wykonał mnóstwo pracy, aby zlokalizować i przepytać na poczet książki także osoby, które okazały się kluczowe w historii Heepów. Mamy więc możliwość przeczytać opinie i wywiady z muzykami, managerami, fanami, dziennikarzami oraz członkami ekipy zespołu, którzy brali udział w tej szalonej jeździe od czasów, gdy Uriah Heep był jeszcze nieznany do momentu osiągnięcia przez niego statusu gwiazdy.

Na łamach tej książki dowiadujemy się po raz pierwszy o tym, co tak naprawdę wydarzyło się przez te wszystkie lata kariery zespołu rockowego, który upadł z samego szczytu rockowego świata, a potem wspiął się na niego z powrotem, w międzyczasie grając wyprzedane koncerty przed tysiącami fanów. Wchodząc w nowe milenium Uriah Heep był już na muzycznym rynku od ponad 30 lat, teraz mija 50 a oni wciąż nagrywają płyty i dają znakomite koncerty.

Książka "Czarodzieje i demony. Historia zespołu Uriah Heep" - Dave Ling - oprawa twarda - Wydawnictwo KAGRA. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2019 r. Cena 45.45 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]