pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Coaching Prowokatywny 3. W działaniu. Jak popieprzyć, by polepszyć
Książki »
Tytuł książki:

Coaching Prowokatywny 3. W działaniu. Jak popieprzyć, by polepszyć

Autor książki:

Jaap Hollander

Dane szczegółowe:
Wydawca: METAmorfoza
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 251 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788393662746
ISBN: 978-83-9366-274-6
Data: 2016-11-03
Cena wydawcy: 64.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Coaching. Zestaw narzędzi
Coaching. Zestaw narzędzi 30.89 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Psychologia coachingu
Psychologia coachingu 61.66 zł pozycja dostępna!

Najnowsza książka, jeszcze ciekawsza. Wartki opis z warsztatu: emocjonujące sesje, opisy ćwiczeń, interakcje z uczestnikami. Nowe: Prowokatywny zestaw startowy (w tym wgryzienie się w pierwsze wrażenie i pierwsze zdanie), interwencje z wyjściem z różnych emocji, kilkanaście nowych czynników Farrelly ego, metafory i inspiracje: jak na bazie swojej indywidualności, z miłością i humorem skutecznie stawiać wyzwania. Do roboty!
Coaching prowokatywny to unikalny rodzaj pracy coachingowej - skuteczny i zaskakujący. Użyteczny zestaw narzędzi, stosowany jako główna metoda, a także komplementarnie z pracą w duchu innych szkół coachingu i terapii. Jest ciekawym wyróżnikiem oraz asem w rękawie, szczególnie w momentach impasu i utknięcia.

Polega na okazywaniu wsparcia przez mocne stawianie wyzwań, humor, interwencje paradoksalne, zajmowanie się sprawami kluczowymi dla kondycji ludzkiej oraz przemyślne budzenie pełnego potencjału klienta do przeprowadzenia ważnych zmian.

Bazuje na doskonałym kontakcie, ogromnej życzliwości coacha, prowokowaniu klienta do przejawiania określonych pożądanych zachowań już w trakcie sesji oraz skutecznego angażowania się klienta we własne życie i własne sprawy.

Wyrósł z terapii prowokatywnej, metody, której twórcą był legendarny już Frank Farrelly.

Książka "Coaching Prowokatywny 3. W działaniu. Jak popieprzyć, by polepszyć" - Jaap Hollander - oprawa twarda - Wydawnictwo METAmorfoza. Książka posiada 251 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""