pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Co zrobić z idiotami I samemu nie wyjść na idiotę
Książki »
Tytuł książki:

Co zrobić z idiotami I samemu nie wyjść na idiotę

Autor książki:

Maxime Rovere

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788324074044
ISBN: 978-83-2407-404-4
Data: 2021-06-17
36.21  44.99  8.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Co zrobić z idiotami I samemu nie wyjść na idiotę - opis książki:

Masz wrażenie, że otaczają cię idioci, którzy sprzysięgli się, by zatruć ci życie Nie możesz ich zignorować ani przed nimi uciec. Spotykasz ich wszędzie: w sklepie, w pracy, na rodzinnym obiedzie, na imprezie, w urzędzie Próbujesz nie czytać komentarzy internetowych oszołomów, szerzących w sieci swoje spiskowe teorie i rozpowszechniających fake newsy niczym zarazę. Nieopatrznie włączasz jednak telewizor, a tam debata sejmowa. Jeśli poraża cię wszechobecna głupota i wciąż zadajesz sobie pytanie, skąd wzięli się ci wszyscy ignoranci i dlaczego to właśnie oni zawsze wygrywają - przeczytaj tę książkę.

Filozof Maxime Rovere z humorem, łagodną ironią i mądrością analizuje sytuacje dnia codziennego. Pokazuje, jak nie dać się złapać w pułapki, które zastawiają na nas idioci, jak rozmawiać z tymi, którzy nie chcą słuchać, a przede wszystkim: jak nie dać się wyprowadzić z równowagi i zachować zimną krew, by samemu nie wyjść na idiotę.

a książka to prawdziwe lekarstwo na plagę naszych czasów i zbiorową chorobę, która niszczy nam życie - głupotę. Analizując fenomen idiotów, (...) Maxime Rovere proponuje nam poradnik samoobrony przed nieznośnymi ignorantami oraz etyczną refleksję nad życiem w społeczeństwie.

LIVRES HEBDO Maxime Rovere jest francuskim pisarzem, tłumaczem i profesorem, specjalistą od filozofii Spinozy. Współpracuje z Magazine Littéraire. Jego zainteresowania naukowe sytuują się na granicach historii filozofii, antropologii i sztuki współczesnej. Prawdziwa lekcja pokory. L EXPRESS Ta książka skrzy się humorem. LE POINT

Książka "Co zrobić z idiotami I samemu nie wyjść na idiotę" - Maxime Rovere - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2021 r. Cena 36.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]