pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Tajemnice pszczół - okładka książki
Tajemnice pszczół pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Chudnij z miłością do siebie
książka:

Chudnij z miłością do siebie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Elżbieta Sobieszczuk
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 190 s.
Wymiar: 175x240 mm
EAN: 9788394543501
ISBN: 978-83-9454-350-1
Data: 2017-03-18
Cena wydawcy: 35.00 złpozycja niedostępna

Chudnij z miłością do siebie - Elżbieta Sobieszczuk - opis książki:

Od Autora:
Profilaktyka zdrowia i zdrowy styl życia zawsze były w moim życiu bardzo ważne. Na tyle ważne, że czasami uważana byłam przez środowisko za dziwaczkę. Współpracowałam z ludźmi o podobnych poglądach, a dziś wiem, że był to podobny stopień świadomości. Konsekwencją tej współpracy był aktywny udział w Stowarzyszeniu Zdrowego Stylu Życia, którego głównym założeniem była edukacja ludności w zakresie profilaktyki zdrowia. Program obejmował Podkarpacie i nazywał się Klinika Zdrowia. Wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania czerpałam i czerpię głównie z literatury oraz z bardzo aktywnego uczestnictwa w wykładach, kursach i szkoleniach prowadzonych przez specjalistów od naturalnego odżywiania i medycyny naturalnej. Takiej wiedzy niestety nie zdobywa się na studiach o dietetyce, a szkoda. Ja ukończyłam Akademię Zdrowia w Łodzi ze specjalnością dietetyk.

Obecnie prowadzę Gabinet Dietetyczny Zdrowie i poprzez swoją działalność staram się inspirować ludzi do zdrowego stylu życia, ponieważ oczyszczony z toksyn i pasożytów organizm to czyste ciało, a czyste ciało to czysty, jasny umysł. a czyste myśli to lepsza jakość życia, to wyższa świadomość i lepsze rozumienie świata i zmian obecnie w nim zachodzących.

Chudnij i ciesz się energią w zgodzie z naturą !
Niniejszy poradnik zawiera w sobie wskazówki do tego jak oczyścić organizm i uzyskać właściwą wagę. Na co zwrócić uwagę, aby odżywiać się prawidłowo i nie tyć. Kieruję go przede wszystkim do tych, którzy już próbowali różnych sposobów odchudzania, ale zawsze wracali do wagi sprzed odchudzania (tzw. efekt jojo), ale także i do tych, którzy pogubili się w tym co oferuje przemysł spożywczy i w tym co jest dla człowieka zdrowe.

Moje posiłki skomponowałam tak, aby były wystarczająco syte, smaczne i dawały energię do życia, ale jednocześnie wprowadzały organizm w harmonię, a przez to po pomagały także gubić zbędne kilogramy.

Poradnik ten zawiera przepisy na potrawy w większości wegetariańskie, ale powodem tego nie jest preferowanie tego modelu odżywiania jako jedynie słusznego, ale wynika z braku możliwości dla większości ludzi dostępu do źródła mięsa ze zwierząt hodowanych w sposób zgodny z naturą i na naturalnej paszy.

Książka „Chudnij z miłością do siebie” - oprawa miękka - Wydawnictwo Elżbieta Sobieszczuk.

Książka posiada 190 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Chudnij z miłością do siebie"