pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Chory na nowotwór. interakcje analgetyków i leków stosowanych w terapii...
książka:

Chory na nowotwór. interakcje analgetyków i leków stosowanych w terapii objawów współtowarzyszących. Seria: Biblioteka lekarza praktyka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Education
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 98 s.
Wymiar: 110x220 mm
EAN: 9788365471604
ISBN: 978-83-6547-160-4
Data: 2019-06-24
27.00  34.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Chory na nowotwór. interakcje analgetyków i leków stosowanych w terapii objawów współtowarzyszących. Seria: Biblioteka lekarza praktyka - Jarosław Woroń - opis książki:

U chorego na nowotwór, szczególnie w okresie terminalnym, zachodzące zmiany w farmakokinetyce leków predysponują do występowania niekorzystnych interakcji pomiędzy jednocześnie stosowanymi lekami. Pacjent w terminalnym okresie choroby przyjmuje ponad 5 leków w sposób przewlekły, co stanowi kolejny czynnik ryzyka wystąpienia niekorzystnych interakcji, jakie mogą zachodzić pomiędzy przyjmowanymi przez niego lekami oraz lekami i suplementami diety. Z uwagi na wieloobjawowość, jaka wystpęuje u pacjenta z nowotworem, leczący go lekarz jest zmuszony do stosowania jednocześnie wielu leków, które mogą indukować między sobą niekorzystne interakcje, a te z kolei są źródłem nowych objawów.

Książka „Chory na nowotwór. interakcje analgetyków i leków stosowanych w terapii objawów współtowarzyszących. Seria: Biblioteka lekarza praktyka” - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Education.

Książka posiada 98 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Chory na nowotwór. interakcje analgetyków i leków stosowanych w terapii..."
Jarosław Woroń - autor m.in.:
Interakcje leków w praktyce klinicznej - okładka książki
Interakcje leków w praktyce klinicznej Elżbieta Kostka-Trąbka, Jarosław Woroń;
Produkty podobne:
Pielęgniarstwo onkologiczne - okładka książki
Pielęgniarstwo onkologiczne Anna Koper (red.)