pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Boże i ludzkie Miłosierdzie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Kruk
Rok wyd.: 2012
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 235x290 mm
EAN: 9788375531428
ISBN: 978-83-7553-142-8
Data: 2012-10-23
74.99 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Album ukazuje się w 150. rocznicę powstania Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, w którym przez 13 lat żyła oraz pełniła swą posługę i misję św. Siostra Faustyna. Apostołka Bożego Miłosierdzia i jej przesłanie znane są dzisiaj niemal w każdym zakątku świata, książka zaś ukazuje życie zakonnej wspólnoty, w której wyrosła i której pozostawiła misję głoszenia światu orędzia Miłosierdzia Faustyna Kowalska. Wielkość dzieł, które siostry stworzyły w duchu miłosierdzia w ciągu półtora wieku i które z wielką pieczołowitością i zaangażowaniem kontynuują, jest imponująca.

Adam Bujak, który na swych mistrzowskich i unikatowych fotografiach utrwalił już życie wielu wspólnot zakonnych, tym razem przekroczył furty klasztorów Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Wraz z nim odnajdujemy miejsca dla historii Zgromadzenia najważniejsze, a także zanurzamy się w teraźniejszość, przyglądając się z bliska rytmowi życia za klauzurą. Jesteśmy świadkami przyjęcia sióstr do nowicjatu, ślubów pierwszych i wieczystych, jubileuszy i uroczystości, codziennego rytmu pracy i modlitwy, chwil rekreacji, a także pogrzebu. Zdjęciom towarzyszy interesujący tekst wprowadzający s. M. Elżbiety Siepak oraz obszerne, wiele wyjaśniające podpisy.

Książka "Boże i ludzkie Miłosierdzie" - Adam Bujak, s. M. Elżbieta Siepak ZMBM - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Biały Kruk. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2012 r. Cena 74.99 zł. Zapraszamy na zakupy!