pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Boża cierpliwość i inne świadectwa. Seria: Biblioteka Pastores
Tytuł książki:

Boża cierpliwość i inne świadectwa. Seria: Biblioteka Pastores

Autor książki:

Anna Foltańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 308 s.
Wymiar: 124x194 mm
EAN: 9788378233442
ISBN: 978-83-7823-344-2
Data: 2014-01-22
19.17  24.90  5.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Tę książkę napisało samo życie. Zawiera ona wybór świadectw księży publikowanych wcześniej w Pastores w latach 2003-2010.

W kolejnych tekstach spotykamy prezbiterów - żywych ludzi, z krwi i kości, z ich zmaganiami, poszukiwaniami, upadkami, radościami. Powoli odsłania się prawda o człowieku powołanym przez Pana do służby w Kościele, a jednocześnie ukazuje się prawda o Bogu działającym w tym człowieku i poprzez niego. Piękno tego procesu polega na spotkaniu dwóch wolności - Boga i człowieka. Budujące przesłanie książki polega na tym, że poszczególne świadectwa niosą nadzieję, iż Bóg walczy o każdego z nas. Nawet gdy się pogubimy i przez grzech daleko odejdziemy od Pana, On jest zawsze blisko nas poprzez swoje miłosierdzie.

Książka nie ucieka od trudnych tematów, ale zarazem ukazuje Boże działanie w życiu powołanych. Z lektury kolejnych świadectw wyłania się obraz Boga bliskiego, kochającego, zatroskanego o swoje dzieci. Dostrzegamy również prawdziwie ludzki i Boży obraz prezbitera, który staje się uczniem i pasterzem, stale będąc w drodze.

(fragmenty Przedmowy ks. Mirosława Cholewy)

Książka "Boża cierpliwość i inne świadectwa. Seria: Biblioteka Pastores" - Anna Foltańska - oprawa miękka - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 308 stron i została wydana w 2014 r. Cena 19.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Posługa Przełożonych - okładka książki

Posługa Przełożonych

Michelina Tenace
Produkty podobne: