pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Bohater Krainy. Króla Kruków
książka:

Bohater Krainy. Króla Kruków

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 524 s.
Wymiar: 171x163 mm
EAN: 9788381470377
ISBN: 978-83-8147-037-7
Data: 2018-09-04
23.02  39.00  15.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bohater Krainy. Króla Kruków - Aneta Cierechowicz - opis książki:

"Kto nie pamięta, skąd przychodzi, nigdy nie dojdzie do celu...

Piękno świata tkwi w jego różnorodności. Wiele barw, wiele krain, wiele nacji... Każda jest inna, każda jest niepowtarzalna - na tym właśnie polega istota wszystkiego, co nas otacza. Co się stanie, gdy ta różnorodność zostanie utracona? Gdy pory roku przestaną istnieć, a świat pogrąży się w nijakiej szarości? Czy czeka nas katastrofa?
Nie, jeśli znajdzie się ktoś, kto zostanie Bohaterem. Tylko on będzie gotów poświęcić swoją wygodę dla dobra innych i ofiarować swoją przyjaźń istotom, których istnienia dotąd nie chciał przyjąć do wiadomości. Czy Mateusz, zbuntowany nastolatek, nadaje się do tej roli? Czy potrafi uwierzyć w skrzaty naziemne i powietrzne? Czy jest w stanie porozumieć się telepatycznie z Przepowiedniami? Czy uda mu się pokonać okrutne potwory, potężnego Maga i własne słabości? Jeśli chcecie go poznać, powędrujcie wraz z nim w pełną niebezpieczeństw drogę ku zatraceniu i... zwycięstwu.

Wszystko, co go spotykało, mogło się przytrafić bohaterowi jakiejś zmyślonej baśniowej opowieści, ale nie jemu - rozsądnemu piętnastolatkowi, który już dawno przestał wierzyć w bajki o dobrych wróżkach, gadających zwierzętach i pozytywnych zakończeniach przykrych historii. Doskonale wiedział, że wszystkie historie kończą się źle. I już.

Mateusz trzymał się kurczowo łęku siodła i z trudem łapał oddech. Miał ochotę krzyczeć, ale nie było sensu tego robić, bo i tak nikt by go nie usłyszał. Tymczasem rycerz dosiadł ptaka, zajmując miejsce przed chłopcem. Delikatnie poruszył lejcami i kruk rozłożył skrzydła. Ptak zatrzepotał nimi lekko i uniósł się ostrożnie w powietrze. Mateusz zamknął oczy. Przed nimi rozpościerała się tafla szyby, o którą za chwilę się rozbiją.

Nic takiego jednak nie nastąpiło. Chłopak poczuł na twarzy podmuch wiatru. Otworzył oczy i ujrzał, że unoszą się w powietrzu. Pod stopami przemykały znane krajobrazy: ulica biegnąca wzdłuż domów, prowadząca do parku lub w stronę Starego Rynku, potem Stary Rynek."

Książka „Bohater Krainy. Króla Kruków” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res.

Książka posiada 524 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Bohater Krainy. Króla Kruków"
Aneta Cierechowicz - autor m.in.:
Wędrując pod niebem - okładka książki
Wędrując pod niebem Aneta Cierechowicz;
Obrazy z duszy płynące - okładka książki
Obrazy z duszy płynące Aneta Cierechowicz;
Produkty podobne:
Hihopter - okładka książki
Hihopter Małgorzata Musierowicz
O co ci chodzi? - okładka książki
O co ci chodzi? Mira Białkowska