pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Biało-czerwona i czerwono-biało-czerwona. Z dziejów stosunków polsko-austriackich...
książka:

Biało-czerwona i czerwono-biało-czerwona. Z dziejów stosunków polsko-austriackich w XIV-XX w. Katalog wystawy. Warszawa 8 listopada 2005 r.

autor:

Jerzy Gaul

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Archiwum Państwowe
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 95 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788389115546
ISBN: 83-89115-54-9
Data: 2007-04-13
Cena wydawcy: 12.00 złpozycja niedostępna

Biało-czerwona i czerwono-biało-czerwona. Z dziejów stosunków polsko-austriackich w XIV-XX w. Katalog wystawy. Warszawa 8 listopada 2005 r. - Jerzy Gaul - opis książki:

Katalog wystawy zawiera opis prezentowanych 103 dokumentów ze zbiorów polskich (74) i austriackich (29) pochodzących z Archiwum Głó.wnego Akt dawnych Archiwum Akt Nowych w Warszawie, Archiwum Państwowego w Karakowie, Biblioteki Narodowej i zamku Królewskiego oraz austriackich: Archiv der Republik, Haus-,Hof- und Staatsarchv, Hofkammerarchiv, Kriegsarch obejmujących problematyke stosunków polsko-austriackich. Archiwalia zostały podzielone na grupy tematyczne m.in. dotyczące dynastycznych związków małżeńskich, rozbiorów Polski, Galicji w monarchii habsburskiej, stosunków polsko-austriackich podczas I wojny światowej, polso-austriackich stosunków kulturalnych, naukowych, politycznych i gospodarczych od XIV do XX w.

Książka „Biało-czerwona i czerwono-biało-czerwona. Z dziejów stosunków polsko-austriackich w XIV-XX w. Katalog wystawy. Warszawa 8 listopada 2005 r.” - oprawa miękka - Wydawnictwo Archiwum Państwowe.

Książka posiada 95 stron i została wydana w 2005 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Biało-czerwona i czerwono-biało-czerwona. Z dziejów stosunków polsko-austriackich..."
Jerzy Gaul (red.) - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: