pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bezmiar

Autor książki:

Grzegorz Kapla

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 470 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788380535145
ISBN: 978-83-8053-514-5
Data: 2019-09-04
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Już dawno w żadnej sensacyjnej powieści Warszawa nie była taka mroczna i taka piękna.

Warszawie kończy się zima. Podkomisarz Olga Suszczyńska ściga pedofila. Bandyta jest uzbrojony i niebezpieczny. Wbija się pomiędzy miesięcznicę smoleńską a antypisowską opozycję. W tłumie podnieconym polityką nikt nie dostrzega, kiedy policjantka staje oko w oko ze śmiercią. Nad Zatoką Perską zapada zmierzch. Operatorzy wojsk specjalnych, Luter i Druid, skaczą w otchłań morza. Potem płyną do brzegu, żeby zlikwidować dwa cele, które zagrażają porządkowi świata, ale coś idzie nie tak. Źli ludzie w wielkim mieście przejmują nieruchomości. Jeśli ktoś stanie im na drodze - spłonie. Wiele lat wcześniej piękna dziewczyna zakochana do szaleństwa w koledze z uniwersytetu, ogląda "Dziady" Dejmka, a potem walczy o życie z milicjantami szturmującymi dziedziniec uczelni.

Pewnego dnia Serbia odkryje, że wszystkie te historie splątane są ze sobą na śmierć i życie. A przecież wiosna jest nie po to, żeby umrzeć, ale po to, żeby się zakochać jak nigdy.

Powieści z Olgą Suszczyńską zdobyły nominacje do Wielkiego Kalibru i Złotego Pocisku. Autor pracuje nad scenariuszem.

Książka "Bezmiar" - Grzegorz Kapla - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Burda. Książka posiada 470 stron i została wydana w 2019 r.