pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bez celebracji. Oficjalna historia Paradise Lost

Autor książki:

David Gehlke

Dane szczegółowe:
Wydawca: IN ROCK
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 492 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788364373732
ISBN: 978-83-6437-373-2
Data: 2021-09-06
49.16  69.90  20.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Bez celebracji to oficjalna biografia jednego z najważniejszych zespołów nurtu death doom metalu. David Gehlke poświęcił wiele miesięcy na rozmowy z członkami formacji, byłymi muzykami zespołu, ludźmi związanymi z wytwórniami i członkami ekipy technicznej po to, aby w jak najpełniejszy sposób nakreślić rozwój kariery Paradise Lost. Dzięki temu otrzymujemy najdokładniejszą biografię zespołu jaka kiedykolwiek trafiła na rynek. Co więcej, mimo zaangażowania członków formacji w proces powstawania książki, autor nie ucieka od kwestii problematycznych, związanych z narastającymi konfliktami w zespole, złymi decyzjami artystycznymi, czy przypisywanym formacji koniunkturalizmem muzycznym. Paradise Lost poznajemy od ich skromnych początków i koncertów w klubach Halifax, po drobne utarczki z My Dying Bride, próbę zawojowania mainstreamowych list przebojów i powrót do doommetalowych korzeni. Polskie wydanie książki wzbogacone zostało o dodatkowy rozdział napisany przez Gehlke, a dotyczący najnowszego albumu w dyskografii zespołu, Obsidian.

Bez celebracji zapewnia doskonały wgląd w proces przygotowywania wszystkich albumów zespołu oraz zakulisowe działania wytwórni, dążących niejednokrotnie do prób wywarcia wpływu na muzyczny rozwój zespołu. Dzięki szczerości muzyków, wyczuwalnej bezstronności autora i niezliczonym anegdotom czerpanym z pierwszej ręki, David Gehlke zdołał nakreślić niezwykle żywotny i intrygujący obraz jednej z najważniejszych formacji współczesnej sceny metalowej.

Książka "Bez celebracji. Oficjalna historia Paradise Lost" - David Gehlke - oprawa twarda - Wydawnictwo IN ROCK. Książka posiada 492 stron i została wydana w 2021 r. Cena 49.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]